son macini 5-1 kazanan cikisa gecen karagumruk ile bjk'nin oynayacagi cok kritik mac. Atiba kart cezalisi, nkoudu ise iyilesmis diyorlar. Merkezi muhtemelen karagumruk alacaktir ama kenarlara dikkat etmeleri lazim. Olurda bjk geriye duserse, muhtemelen panik yapmaktan bayilip duserler sahanin ortasina(*)
ligin en kötü stoperi fatih kuruçuk, ligin en kötü 10 numarası aksel aktaş'ı kulübeye aldığı ve ideale yakın bir ilk 11 ile sahaya çıktığı maçta zayıf rakibine acımadı karagümrük. umarım beşiktaş karşısına da roco-zuko tandemi ve biglia-castro-bertolacci orta sahasıyla çıkarlar. kazanamasalar bile alacakları bir beraberlik son hafta şansımızı yüzde 10'lardan 30'lara çıkartır.
beşiktaş göztepe'yi beklemeden mağlubiyeti burada alsa ne gülerim ha. atiba da yok. olur mu olur. şu son 2 haftaya şampiyonluk ümidi taşıdık ya o da olur bakarsın.
Gün itibariyle Ligde ciddi bir amacı kalmamış ama Zaman zaman iyi top oynayan karagumruk'un Stressiz top oynayıp kazanmasını dilediğim maç.

Bjk erken bir hata yapip geriye düşer veya 10 kişi kalırsa ne iyi olur.
Beşiktaş'ın 11'i: Ersin, Rosier, Welinton, Vida, N'Sakala, Josef, Necip, Ljajic, Ghezzal, N'Koudou, Larin.

Fatih Karagümrük'ün 11'i: Viviano, Hedenstad, Roco, Zukanovic, Balkovec, Biglia, Bertolacci, Jimmy Durmaz, Ndao, Borini, Sobiech.
twitter


Bir ben mi salağım acaba? Tüm gün evde oturuyor, kendime virüsün bulaşmamasını ve virüsün bitmesini bekliyorum. İnsanlar maçlara gidiyor, şampiyonluk falan kutluyor. Hiç mi saygı kalmadı? Canım ülkemin hâline o kadar çok üzülüyorum ki. Kelimeler boğazımda düğümleniyor. Umarım akıl ve fikir her yere uğrar.
N'Koudou , adem ljaic ve mensah'ın döndüğü maç.

mensah yedeklerde başlayacakmış. abubakar yine yok. atiba cezasından dolayı yok. gökhan töre de kadroda yok.