yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
    beIN sport
     20:00
1 - 2

11 eylül 2020 çaykur rizespor fenerbahçe maçı/
8
Spor toto süper lig 2020-2021 sezonu ndaki ilk maçımız.
Nispeten serin bir havada oynanacak maç. Bu futbolcuları biraz rahatlatacaktır, tabi çok nemli bir hava da olabilir o zaman da tam tersi olur.

3 puanla başlamak önemli. Bakalım.
süper lig 2020-2021 sezonu açılış mücadelesi.
başlama saati 20:00.
Mert hakan yandaş'ın sakatlığı ve sosa'nın hazır olmamasından ötürü aşağıdaki gibi bir kadro ile çıkmamız gereken ilk maçımız. Ferdi ile sinan'ın yerleri maç içinde veya başlangıçta değişebilir.( yeni transfer yapılırsa bile hazır olmayacaklarını varsaydım)

görsel
iddaa oranları açıklanmış.

3.35 Rizespor
3.10 Beraberlik
1.75 Fenerbahçe
4 gün sonra oynanacak maç. as santraforumuz kadroda olmayacak.
Limit sorununu halledersek en uçta thiam ya da valencia süre alır. En kötü sinan oynar. Asıl sorun sosa ya da mhy olmayacak. Bütün iş ferdi'nin becerisine kalacak gibi.
#26511
Kadromuzdaki önemli oyuncularımızdan yoksun çıkacağımız maç. Oyun olarak gelişiyor gibi gözüksekte kalite sorunu hücum hattımızda çok göze batacak malesef.
sabırsızlıkla beklediğimiz maç. limit çözülse de çözülmese de bu sabırsızlık değişmeyecek. ama o tarihe kadar çözülebileceğini düşünüyorum. çıkacak 11 falan hiç umurumda değil. yeter ki oynamak isteyen bir takım olsun sahada yeter.

2003-2004 şampiyonluk sezonunun ilk maçı rize'deydi, 2013-2014'ün son maçı da kayseri maçıydı. haydi fener, yol aynı yol. yeni bir hikaye bizi bekliyor.