Sultanlar Ligi
Play-off Final İlk karşılaşması
2-3
Trt Spor 2
saat 20:00'de başlayacak ve trt spor 2'den canlı verilecek final serisinin ilk maçı. şansımız az ama iyi oynarsak yenilmeyecek takım değil vakıfbank

vakıfbank, imoco maçı öncesi son maçlarını oynuyor ve bütün güçleriyle daha ilk sayıdan ezmeye çalışacaklardır. rakiplerine gözdağı vermek isteyeceklerdir. rasic tribüne gider ve muhtemelen maja, meliha ile başlarlar. cansu da sık sık girecektir.

bizim tarafta ise akıllar vargas gelişmesinde gibi. acaba seneye bizimle kalacak mı, bu seride türk statüsünde mi olacak gibi sorular var kafalarda. vakıfbank maçlarında bu yıl hep çaresiz kaldık. onlar oynadı biz izledik. bu seride 3-0 biten 3 maç görmek istemiyorum. eda başta olmak üzere hırslı, mücadele eden oyuncu görmek istiyorum.
%9 manşet oranıyla ilbank'ı da yenemezdik zaten. berbat oynadığımız ilk seti 25-16 kaybettik. eda biraz blok kovala. manşet gelmiyor naz'a çok kızamıyorum ama kelsey'e biraz daha hızlı pas at, dicle'ye atma. vargas motive görünüyor
eda'nın defansları naz'ın bloklarıyla farkı yakaladık sonra o seri sayesinde seti aldık. vakıfbank geri döndü ama krtik anları kötü oynadılar. müthiş oynamasak da direniyoruz. mihajlovic biraz top vursa daha iyi olacak.
Setlerde 2-1 öndeyiz ve 4. Set oynanıyor.

Mihalojovic cidden nasıl bu kadar kötü oynayabilir? Bu kadar kötüyken, nasıl bu kadar süre alır?
4. Sette çok çabuk oyundan düştük ve çok çabuk bu durumu kabullendik. Hiç varlık gösteremedik.