Bence 1 sezon emre volkan ikilisi ile yola devam edip seneye madem anlaşma noktasına gelmişler Avrupa şampiyonası bitince gelip başlasın.
Ne acelemiz var ki sanki. 2 sene varlık göstermedik bir sezon daha hiçbir şey yapmadan geçsek ne olur?

Yönetimin de istediği hoca gelir işte. Devam edelim emre volkan ikilisine. Yalandan bir pro lisanslı birisini koyarız olur biter.

Ya da durun daha nefis planlarım var. Her iki hafta başka bir altyapı hocası çalıştırsın takımı nasıl plan? Bu sayede rakipler bizi asla çözemez. 1 sene boyunca bunlar ne oynuyor AMK diyene kadar bakarsınız 7. Falan oluruz. İnanılmaz bence.

Şaka mı ya. Olmayacak bir ismi ne diye açıklarsınız başkan??? Seneye oldu kim gelirse artık başarısız oldu dalic hoca bir yere imza atana kadar kuyusunu kazar bu medya mevcut görevdeki hocanın. Biraz hesap kitap yapın. Olmadıysa olmayacaksa adını zikretme, ima etme. Hem yeni gelecek hocaya sen benim ilk tercihim değildin düşüncesini yaşatma hem de medyaya malzeme verme.

Gündemi değiştirip istediklerini yazmalarını mani olacak beyanlar ver.
Fenerbahce'nin muhtemelen yeni teknik direktoru. Hirvatistan'in euro 2020'den elenmesiyle birlikte aciklanacaktir diye tahmin ediyorum.

Dua edelimde hirvatistan cok iyi bir turnuva gecirmesin, boyle bir durumda elimizden kaparlar muhtemelen.
Ne başarısı var neye dayanarak aday oldu bize uygun görüldü de anlamadığım t.d.

Ali koç zaten hırvatları övüp duruyor oradan anlaışılıyor kendisini istediği ama bizle ne alakası var bu adamın kariyerinin orayı çözemedim. Sırf hırvat futbolu yükselişte diye alıp getirmek istiyor heralde.