cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

zico

 • /
  2
  Brezilya'nın ve dünya futbolunun 80'lerdeki en iyi futbolcularından biri.

  tam adı Arthur Antunes Coimbra 'dır.
  Brezilya'lı eski futbolcu. Fenerbahçe'mizde teknik direktörlük yaptığı 2007-2008 sezonunda, cl'de büyük işler başarmış, çeyrek final heyecanı yaşatmıştır.
  kimi brezilyalının beyaz pele dediği, kimi brezilyalının da pele'ye siyah zico demesine neden olan eski efsane brezilyalı futbol adamı.

  takımın başına geldiği günden ayrıldığı güne kadar sürekli pozitif ve bizi mutlu eden bir futbol oynatan eski teknik direktörümüz. azizsilin kurbanı olmuş bir başarılı fenerbahçe karakteri daha. severim, sayarım kendilerini..

  edit: yazım yanlışı
  Semih Şentürk'e Aziz Yıldırım Kezman'ı oynat diyor, o yüzden seni oynatamıyorum diyen Fbnin en başarılı hocalarından biri
  aziz yıldırım'ın egosunun kurbanı olan yıldız futbolculara elini öptüren fenerbahce'nin en güzel zamanlarından birine imza atmış olan winner brezilyalı.
  çok iyi bir hoca olduğunu düşünmesem de gönderilmesi aziz yıldırım'ın en büyük hatalarından biridir. bazen uyum, yetenekten bile önemlidir. brezilya usülü topu vermeyen, ağır pas oyununu takıma oturtmuş, takımın eksiklerinin bilincindeydi. kezman yerine kanoute tarzı bir santrfor (kanoute ve gomis'i istediğimiz yazılıyordu), aurelio'nun yanına da iyi bir orta sahayla -aurelio'yu da tuttuğumuzu varsayarak- çok daha iyi bir takım olacaktık. ama biz her zamanki gibi takımı dağıtıp her şeyi sil baştan yapmayı seçtik.
  corona virüsü testinin negatif çıktığını açıklamış olan efsane. sen çok yaşa hocam!

  https://www.instagram.com/p/B9xsOrapcal/
  lacisozluk lacisozluk