cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  sezon sonu barcelona'nın kendisini alacağını düşündüğüm hoca.

  umarım gider. bizim basiretsiz yönetime, şımarık taraftar ve oyuncularına fazla biri.
  ZELJKO Obradovic öncesi 5 sezonda EuroLig'de 35 galibiyet alıp sadece 1 kez çeyrek finale kalabilen Fenerbahçe, Sırp efsane ile birlikte son 6 sezonda 123 galibiyetle 5 kez ‘final four' ve 1 şampiyonluk gördü

  Kısaca adamm....
  istifa söylentileri ile bizleri korkutan hocamız. neyseki şuan için korkulacak birşey yok. umarım yakın zamanda sözleşme de uzatılır.
  sözleşmesinin neden uzatılmadığını hala anlayamadığım gerçek imparator. bu ülkeye getirilmiş en büyük kupanın mimarı.
  en kötü gün bugünse, bugünde seninleyim fenerbahçe basketbolunu küllerinden yaratan adam. seni satanlara, senin bu şube için yaptıklarını görmezden gelenlere inat, unutmadım, unutmadık, unutmayacağız. sana inanmayanlar, seni satanlar unutmuş olabilir, sen burayı 6 sene önce yeniden inşa etmiştin. batiste gibi ruhsuzların, andersen gibi okeye dönmüş, pianigianni'li büyük umutlarla girilmiş fiyaskoyla açıklanamayacak bir berbatlıkla biten sezon sonunda. şimdilerde bütçe bütçe diye kafa sevenler, o zaman pek takip etmediği için heba edilen bütçenin büyüklüğünü bilemez. batiste'in atatürk havaalanına indiğinde fiziğine bağladığı göbeğe inanamamış, endişelenmiştim olacaklara. hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklıklarının başında gelir o sezon, o batiste. o sezonun sonunda yemin etmiştim, kimse bir daha bu kadar inanmayacağım diye. sen geldiğinde bile o kadar sevinmemiştim, o hayalkırıklığının etkisinden çıkamamıştım. ama sen, o ventspils facialarıyla heba olan, bırak final four'u, türkiye lig playoff unda final bile göremeyen çocukluğumun karanlık yıllarının o acı hatıralarını sildirdin. kaybederken bile beni mutlu ettin, 21 sayı geri düşen bir takıma inanmayı öğrettin. 1,9 saniyeye hayallerimizin ötesini, imkansızımızı sığdırdın. şimdi insanlar o günler yokmuş gibi davranıyorlar, olsun. sen bize 1 avrupa şampiyonluğu, 5 final fourdan çok daha önemli bir şey kazandırdın, önemli kıldın: bitmeyen umutlar. o umudu bu kadar yılda sen yarattın, sen sürdüreceksin. bu şube varsa seninle var, sensiz karanlıklara mahkum.

  tanım: 100 yılı aşkın fenerbahçe basketbolu tarihinin muhtar sencer'den sonraki en önemli ismi.
  lacisozluk lacisozluk