cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  Yarın khimki Moskova ile oynayacağımız maç, kendisi ile birlikte Euroleague'de oynayacağımız 200. Maç olacak efsane. Fenerbahçe'nin Euroleague'de kazandigi 187 galibiyetten 138'i obra reis döneminde kazanılmış.

  Hocamıza sahip çıkmamız gerekiyor.
  taraftarın "Obradovic'e yeni sözleşme" tezahüratının sorulması üzerine esprili bir yanıt vererek "İyi olan şey Türkçe'yi bilmiyor olmak." diyen canımız.
  12 aralık 2019 fenerbahçe beko anadolu efes maçının ardından açıklamalarda bulunan hocamız.

  *****

  “Lider takıma karşı maçtan önce agresif savunmayla oynamaya alıştık. İlk yarıda iyi başlamamıza rağmen kolay sayılar bulmalarına izin verdik. Aslında üçüncü çeyrekte maçın sonucu belirlendi. Ondan sonra yaptığımız her şey maça tekrar girebilmek içindi. Çok iyi bir takım ve maçı kontrol eden oyunculara sahip. Ne kadar maçın sonunda yaklaşmış olsak da neredeyse imkansızdı. Anadolu Efes’i tebrik ediyorum, çok iyi basketbol oynuyorlar ve kazanmayı hak ettiler. Biz maçın başından sonuna kadar savaşmaya çalıştık. Bazı anlarda akıllı oynamadık. Onun dışında mücadelemiz gayet iyiydi. Müthiş atmosfer ve destek için taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şansımızın devam ettiğine inanarak desteklerinin devam etmesini diliyorum.” dedi.

  Joffrey Lauvergne’in ve takımın savunmayla ilgili sorulan soruya Obradovic, “Maç içinde çözüm bulmaya çalışıyorsunuz. Ben de bunu denedim. Sadece bir iki oyuncuya bağlı değil, burada takım önemli. Doğru seviyede değilse ona göre değişiklikler yapmaya çalışıyoruz.” cevabını verdi.
  Sözleşmesi bittiği anda avrupa kulüplerinin kapısında bekleyecekleri büyük koç. Canımızın içi. Değerini bilmek lazımdır.
  Son günlerde 'istifa etsin gitsin' gibi abuk subuk, sadece basarida ve iyi gunde takimin yaninda olan taraftar yorumları görüyorum. El insaf be, düne kadar kraldi bir sezon kötü gidiyor takim hemen as kes hocayi yolla.
  Oldu!
  Kalmalidir. Dipte de bitirsek bu sene,koç kesinlikle kalmalidir. Hayatinizda gormediginiz basariyi bu adam sayesinde gururla yaşadık.
  Bundan sonraki maclarda hocaya tezahuratlarla moral destegi verilmeli. Bunu hakediyor. Ve suan buna cok ihtiyacı var!
  camia içindeki ahlaksızlara, hadsizlere, şerefsizlere, paralı köpeklere kurban verme ihtimalimizin olduğu büyük adam. yarınki bandırma maçına gidebilecek her fenerbahçelinin gitmesi lazım.

  bu kulüp ne ara bu hale geldi? başarı ne ara bu kadar saygısızca cezalandırılır oldu? kulüp içi siyaset bu kadar mı pis olur? koskoca holdingleri yöneten adamlar nasıl olur da 3-5 gerizekalının lafıyla hocalar gönderip hocalar getirip şubelerin bütçelerini belirlerler? bir yönetim nasıl olur da ortalık yangın yerine dönmüşken köşesine çekilip suspus kalır? fenerbahçe tarihinin en önemli başarısını yaşatmış, kulübün makus talihini kırmış adama bu muamele nasıl reva görülür?

  yazıklar olsun... buraya yazmaya bile cesaret edemediğim o ihtimal gerçekleşirse bu yönetime de, bu 3-5 şerefsizi tepkilerle boğamayan taraftara da yazıklar olsun.
  lacisozluk lacisozluk