cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  Takımı itin götüne sokan hoca.

  Ağzına sağlık hoca.

  Taraftar takıma sahip çıkıyor, destek veriyor. Oyuncular bunun karşılığını veriyor mu peki?
  fb beko koçu.

  ruhsuz oyuncu grubuna kızan adamı fenerbahçe'ye hakaret etmiş gibi lanse edenleri gördükçe irrite oluyorum. adam son derece haklı. bu kadar da gamsız olunmaz. o hakaretleri hakediyor oyuncular.

  arkandayız hocam!
  ettiği küfürleri yakıştıramadığım hocamız. kameraların olmadığı yerde istediğini yap. başarısızlık durumdan oyuncular kadar kendisi de suçludur.
  Kulübün hakkında Açıklama yaptığı hocamız.

  *****
  Bilgilendirme

  Bugün sosyal medyada ve bazı medya organlarında yer alan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın koçu Zeljko Obradovic’in istifa ettiği şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

  Hocamız görevinin başındadır, yönetimimizin kendisine desteği ve takımımıza tekrar başarılı günler yaşatacağına dair inancı tamdır.

  Bununla birlikte Ahmet Ercanlar tarafından kamuoyuna servis edilen ‘hocamızın şube yönetiminin görüşme isteğini reddettiği ve Pazartesi günü direkt Başkanımızla görüşmeyi talep ettiği’ iddiası da tamamen yalandır.

  Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

  Fenerbahçe Spor Kulübü
  bu adamın sözleşmenin uzatılmadığı her gün cehennemi yakından yaşıyoruz. he ayrıca son maçta yaşananlar da maçta kalır. o hoca onlar da öğrencileri. tokat olayında olduğu gibi uzatmanın anlamı yok. ayrıca dibine kadar da haklıdır paşam.
  Kulüpten hakkında yapılan açıklamaya inanmadığım hoca.

  Ptesi yönetim ile bir görüşme yapacak gibime geliyor.
  bugünkü tofaş maçı sonrası basın mensuplarının önünde ali koç'a ve semih özsoy'a teşekkürlerini sunan koç.

  "Bugün ayrıca Başkanımıza teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulumuzun birçok üyesiyle birlikte bugün buradaydı. Çok zor bir anımızda yanımızda olup bize destek oldular. Elbette Semih Özsoy'a da özellikle teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman bizimle. Bizi her zaman destekliyor. Takımımdaki herkes adına onlara teşekkür ediyorum. Çünkü onların desteği bizim için çok önemli.
  bu adama haksızlık yapan karşısında bizi bulur. bu sezonun tamamı böyle geçse bile arkasındayız, bizi zirveye çıkaran bu adam olduğu gibi tekrar zirveye çıkaracak olan da bu adamdır. ettiği küfürleri ise net bir şekilde savunuyorum, koç ve oyuncuları arasına kimse giremez.
  lacisozluk lacisozluk