cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  Her şey için çok teşekkürler koç . Sen bu kulübün efsanesi oldun , 20-30 yıl sonra bile anlatılacak bir figürsün. Keşke hikayemiz devam etseydi , birlikte başarılara koşsaydık. Maalesef bu kadarmış.
  zor kazandığımız ama kolay kaybettiğimiz koç. avrupa basketbolunun kişisel olarak belki en büyük markası ve değeri. basketbol aklı, profesyonelliği ve buna rağmen işine olan amatörce tutkusu hatta aşkı... çok özel bir karakter, çok özel bir spor figürü.


  basketbol ülkemize futbol kadar değer görmediği için insanların çoğu bence hala farkında değil fakat ülkemizde gördüğümüz en büyük spor ikonuydu. yaşattıkların, başardıkların ve arkada bıraktığın iyi veya kötü bütün anılar için çok teşekkür ederim koç. veda yazıları hep biraz hüzünlüdür, bu benim için en hüzünlüsü.


  hayatımın en mutlu gecelerinden birini yaşamama vesile olmuştur, final four akşamı sinan erdem'de hayatımda ilk kez mutluluk ve gururdan gözyaşı dökmüştüm. şimdi düşününce bu ayrılık da arkasında biraz nem bırakıyor.


  elveda.
  efsane koçumuz obradovic'ten inciler:


  * "Kazansan da, kaybetsen de ertesi sabah çalışmalısın."
  * "Hangi işi yapıyorsanız yapın, her şeyi bildiğinizi sanıyorsanız kariyerinizin sonuna gelmişsinizdir."
  * "Birine bağırmam demek, “Bunu düzeltebilirsin, sana inanıyorum” demektir."
  507 maçta 382 galibiyet, 5 EuroLeague F4, 3 EuroLeague Finali, 1 EuroLeague Şampiyonluğu, 4 türkiye ligi, 3 türkiye Kupası, 3 Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış olan efsane koç.


  kulübümüzden ve ülkemizden resmen spor tarihinin en winner karakterlerinden biri geçti. gitmesini hala kabullenmiş değilim o kadar benimsemişim hocamızı artık. tek tesellim hocayı önümüzdeki 1 yıl boyunca bizden başka bir takımda görmeyecek olmamız
  lacisozluk lacisozluk