cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  Fenerbahçenin günden güne parçalandığı şu zamanlarda camianın büyüklüğünü hissettirebilen tek adamdı.


  Efsanemiz olarak tarihe geçmiştir. keşke son bi kez sarılabilseydim.. yolu açık olsun.
  Böylesine marka, winner hocayı şu şemsiye altında tutmadılar ya neler neler söylemek isterim de üzüntülüyüm, kendisine emekleri için, bize bizi hala büyük takım olduğumuzu hissettiren yegane kişi olduğu için teşekkür ederim.


  Bu saatten sonra kendisine önce sağlık sonra da başarılar dilemek düşüyor. Öyle büyük bir miras bıraktı bize, ama artık o miras yok olacak. Fenerbahçe erkek basketbol takımı artık başarısızlıkta futbol takımı ile rekabet edebilir.


  Ali Koç da eseriyle övünebilir. Böylesine beceriksiz bir yönetim ve başkan nadir olurdu, denk geldi. Tarihin en büyük fiyaskosu oldun Ali Koç.


  Kendi adıma artık FB ile ilgili haber almanın bir anlamı yok. Gidişiyle futbol tayfa kına yakabilir. Bundan sonra ne futbola ne de basketbola ne de diğerlerine başarı gelmeden zırnık para harcarsam namerdim. böyle de büyük konuştum.


  Bizlere yasattigi hersey icin tesekkur etmek istedigim efsane. Basket subemiz tarih olmustur, daha da atasehir'e maca gidecegimi sanmiyorum. O salonu her gordugumde aklima obradovic gelecek, gozlerim dolacak belkide.


  Bu kalp seni unutur mu?
  "Geçtiğimiz hafta Başkanımız Ali Koç, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ve Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini ile son derece sıcak ve güven veren görüşmeler gerçekleştirdim. Daha sonrasında da Belgrad'a dönmem ve aile ortamımda birkaç gün geçirerek karar almam noktasında kendileriyle mutabık kaldık. Sonuçta ailemle birlikte hayatımın en zor kararlarından birini verdim ve koçluğa bir yıl ara verme kararı aldım.


  Harika geçen yedi yılın sonunda, bana verdikleri destek için eski Başkanımız Aziz Yıldırım'a ve yönetimine, mevcut Başkanımız Ali Koç'a, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy'a ve yönetime kalbimin en derinliklerinden teşekkür ediyorum. Ayrıca Ülker Ailesi, Doğuş Grubu ve Beko ile diğer tüm iş ortaklarımızın da tüm bu yıllar boyunca bize verdikleri desteklerden bahsetmek istiyorum. Bunun yanı sıra, Maurizio Gherardini tarafından yönetilen ve harika anlar paylaştığımız Erkek Basketbol ofis ekibine de teşekkür ediyorum. Aynı zamanda teknik ekibimdeki tüm koçlara ve sağlık ekibine, birlikte yaptığımız her şey için ve en önemlisi zor anlarda dahi sahip olduğumuz birliktelik için teşekkür ederim. Bir büyük teşekkürü de yedi yıl boyunca birlikte çalıştığımız oyuncularıma gönderiyorum. Elde ettiğimiz harika sonuçlarda en önemli pay sahibi onlardı. Ve elbette özel bir teşekkür de, onlarsız bu işin hiçbir anlam ifade etmediği taraftarlara etmeliyim. Bize bu yedi yıl boyunca her zaman sonsuz destek ve sevgi gösterdiler. Bu süre zarfında, hayatım boyunca unutamayacağım çok fazla anı bana yaşattılar.


  Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün parçası olmak benim için büyük bir onur ve mutluluktu. Bu, Fenerbahçe için yeni bir başlangıç, bir son değil. Ve eminim ki taraftarlar, bu süreçte de kulübü desteklemeye devam edecek ve eskiden olduğu gibi büyük sportif başarıları kutlama fırsatı yakalayacaklar."


  ZELJKO OBRADOVIC
  üST ÜSTE FİNAL OYNATIP KUPAYI KAZANDIRMIŞTI. sPİKERİN O CÜMLESİ, O ŞAMPİYONLUK KUTLANAN AN SİLİNMEYECEK HATIRALARDAN. Yaşattıkların için teşekkürler. Yaşattığın gururlar, bize yeter! Hoşça kal Obra!
  lacisozluk lacisozluk