cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  muhteşem bir karater. bizden ayrılacak olsa bile umarım antrenörlük kariyerini sürdürmez. euroleague yönetiminde olma isteği vardı yanlış hatırlamıyorsam. umarım o pozisyonda görürüz.
  kulüpteki futbol ve basketbol şubelerinde alınan bütün kararları geçiyorum, şu adamla yeni sözleşme imzalamak için neyi bekliyorlar acaba? ben çok merak ediyorum. yani basketle iç içe değilim, yorum yapmayayım diyorum ama 21. yüzyılda obra gibi bir koç ile sözleşme imzalamamayı 20 küsür yönetici arasına teklif olarak sunup kabul ettirmek insanda yüksek zeka ister.


  neyse tamam ileri gitmeyeceğim.
  EuroLeague iptalinin ardından Zeljko Obradovic ile sözleşme uzatma görüşmeleri başladı. @yagosabuncuoglu


  *****


  Bizimle kalmasını dilediğim hoca.
  Kimse görüşmüyor mu koçla ya!!!


  1 ay geçti Ali Koç'un yaptığı açıklamanın üzerinden. Neydi o açıklama; " koç kalmak isterse kalır. "


  E hani görüşme, e hani sözleşme???


  Bütçeyi küçültecegiz falan diye diye bir arpa boyu yol katedemedik. Sözüm ona yurtdışı uçuşlar açıldığı zaman gerrardini ve koç geleceklermiş de görüşülecekmiş.


  Şu çağda internet üzerinden sınav da yapılıyor, ders de anlatılıyor... Telefon artık sıçarken bile elimizde. Teknolojik olarak bu noktaya gelmişken sanki telgrafla haberleşiliyor gibi hocanın gelmesini bekliyoruz görüşmek için. Cidden anlamıyorum, anlayamıyorum artık bazı şeyleri.
  pazartesi günü Belgrad'dan İstanbul'a gelerek Başkan Ali Koç ile birlikte masaya oturacak koç.


  Sportando'da yer alan habere göre; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bu kez net bir teklifle sözleşme masasına oturacak. Ayrıca, koronavirüs pandemisi sonrası basketbol takımının bütçesinin ne kadar olacağı ve yıldız oyuncularının durumları ile ilgili de görüşmeler yapılacak. Bu görüşmede Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini de masada olacak. Tüm görüşmelerin birkaç gün sürmesi ve hafta içerisinde kesin karar verilmesi bekleniyor.
  normalde bu yıl kesin ayrılır derdim ama pandemi yüzünden etkilenen piyasada kararı ne olur bilmiyorum. Umarım kalır ve istediği kadro kurulur.
  lacisozluk lacisozluk