cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Željko Obradović
Doğum: 09.03.1960 Uyruk: Sırbistan  Boy: 1,80  Mevki: Başantrenör

zeljko obradovic

 • /
  16
  Kariyerine devam ettiği sürece takımımızın başında olmasını dilediğim büyük karakter, hırs ve başarı timsali büyük koç.


  Fenerbahçe spor kulübünü her alanda hak ettiği şekilde temsil eden güzel insan.


  Nice yeni başarılara.
  Çıkan sözleşme haberleri ile ilgili açıklama yapmış.


  "Umarım bu açıklamamı okuyan herkesin sağlığı yerindedir. Hastalıkla mücadele eden herkesin de bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. İçinde bulunduğumuz durum yüzünden son zamanlarda açıklama yapmak istemedim. Lig ve antrenmanlar askıya alındığı andan beri genel menajerimiz, yönetim ekibi, koç ekibi ve oyuncularımızla devam eden bir iletişim halindeyim. Benim için şu anda en önemli olan konu hepsinin ve ailelerinin sağlığı. İçinde bulunduğumuz durumun ciddiyetinin farkındayım ve bu yüzen önümüzdeki en iyi yol haritasını çizebilmek adına hepsiyle sıkı bir kontak içerisindeyim.Benim durumumla alakalı birkaç noktanın altını çizmek istiyorum. 2020 Haziran ayına kadar Fenerbahçe Beko'nun koçuyum ve şu anda Fenerbahçe'nin çıkarları için en iyisi neyse onu yapmaya odaklanıyorum. Kontrat durumuyla alakalı ne Fenerbahçe'den ne de başka bir kulüpten hiçbir yetkiliyle henüz bir görüşmem olmadı. Şu ana kadar bana ulaşan bir teklif olmadı. Profesyonel kariyerim boyunca kontratım devam ederken başka hiçbir kulüple görüşmedim, bu konuda çok sıkı prensiplerim var.Şu ana kadar diğer kulüpler ve kendi kulübümle görüşme yaptığıma dair çıkan tüm haberler gerçeği yansıtmayan yalan haberlerdir. Duruma açıklık getirmek için önümüzdeki sezonda da Fenerbahçe'nin koçu olmaya devam etmenin birinci önceliğim olduğunu söylemek istiyorum. Bu isteğimi Fenerbahçe taraftarları ile paylaşmak istedim."
  Efsaneler efsanesi, biricik koçumuz korona günlerinde kendisine yeni bir tarz yaratmış. Yaz geldiği vakit tayfasını da yanına alıp (dimitris itudis ve diğer kankileri) balkanların tozunu attırdığı o hawaii tarzı gömlekli halinden epey uzak. Popovich'e dis atar gibi bir tarza bürünmüş. Seviyoruz seni baba.
  görsel
  avrupa tarihinin en iyi koçudur. 9 euroleague kupası vardır. oyun mentalitesi bireysellikten çok takıma yöneliktir dolayısıyla şampiyonlukların sırrı budur. sistemli oyun istikrar sağladığı için kazanma yüzdesi çok yüksektir. ayrıca koç kendini sürekli yenilemektedir. çünkü bütün setler bir süre sonra ezberleniyor bu da işi zorlaştırıyor. brad stevens ve popovich' i izlediğini belirtmişti. şahsen favori setlerim hava atışı seti ve kalinicin forvetten içeri cut yaptığı setler :). inşallah koç kulübümüze hizmetini sürdürür ve daha çok başarı elde ederiz.
  lacisozluk lacisozluk