kasımpaşaspor'da forma giyen 1992 doğumlu futbolcu.

büyük maçlarda gareth bale'e dönüşüyor.
Son oynanan Hatayspor maçında sarı kart görüp cezalı duruma düşen oyuncu.

Neden bu bilgiyi verdim derseniz, bir sonraki maç kiminle diye yazmam gerekmez herhalde. Oyuncunun pozisyonunda faul bile yokken sarı kart görmesi ise tesadüf iste, hayırlı işler.xd
Caner erkin ile takas edilmesi gereken sol kanat bek oynayabilecek olan yerli futbolcu. Kendisinin yeteneğine laf edbilecek bir taraftar çıkacağını sanmıyorum. Vitor, bunun istikrar sorununu da çözer gibi geliyor bana. Fenerbahçeli olması da pastanın çileği.
Klasik kontra atak topçusu. Boş alan buldu mu yardırır büyük takımlara karşı. Oyun zekası ve disiplini hiçbir zaman büyük takımda oynamak için yeterli olmayacaktır. Kendini zerre geliştiremeyen klasik türk futbolcusu.

Ama Yabancı sınırlaması 5 falan olursa ilerde belki kapağı atabilir bir istanbul takımına.
Keşke fenerbahçe alsaydı dediğim futbolcu. Düşük maliyet ile Kanat, kanat bek ve bek mevkiilerine iyi bir alternatif olabilirdi. Hatta alternatiften öte hala üçlü savunma oynayacaksak kanat bek olarak bir hayli etkili olurdu. Fenerbahçeli olması da cabası. Tuttuğu takım için oynamak konsantrasyon problemini belki çözebilirdi. Zaten o konsantrasyon sorunu olmasa ligimizin en kaliteli kanat oyuncularından.