yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

yılmaz vural/
2
1953 doğumlu teknik adam.
akhisar belediyespor'un yeni teknik direktörü.
Fenerbahçe'den Ersun Yanal giderse eğer gelmesi gereken teknik adamdır. Daha önce Fenerbahçe'ye gelmek istediğini çoğu kez dile getirmiş. Bu kadar teknik direktör olmak isteyen üstelik başarılı, deneyimli bir kişiyi neden almıyoruz bilmiyorum. En azından bir şans verilebilir. Umarım taraftar ve yönetimin kararı bu yönde olur.
Başarılı sevimli bir teknik direktör. Takımımızda görmek güzel olur.
Keşke fenerbahçemize gelse. İşte o gün tam olarak tersten göreceğiz şeyimizi.
8 maçlığına fenerbahçe'ye gelebilecek biriydi. iki taraf da mutlu olurdu.
Madem zaten böyle rezil rüsva olucaz getirseydiniz şu adamı 8 maçlık hayali gerçek olsaydı.en azından alper' tolgay'ı falan döverdi antremanda diye düşünüyorum.
Şu an halihazırda yamulmuyorsam akhisarspor'da görevde olan teknik adam. Belki teklif gitmiştir ama bu sebeple olmamıştır. Ama Tahir karapınar'in gelmesi ayrı bir skandal.
taraftarların eğlenmesi için gelebilirdi bence de 8 maçlığına. mesela her gün antrenmanda ''yılmaz vural gençleri dövdü xdddd'' tarzı troll haberler okurduk. zaten başarısızız, bari kendimizle taşak geçelim en azından camia olarak eğleniriz stresi filan atarız üstümüzden.

gerçi sir padişah ninja HAZRETi KUTSAL SÜPER KAHRAMAN YÜCE BAŞBUĞ BAŞKUMANDAN iMAM MAREŞAL HALiFE BiN SÜVAri KOMANDO SAMURAY KUNGFU ÜSTADI KRAL iMPARATOR BORDO BERELi emre belözoğlu ne derdi bilmiyoruz tabi. sonuçta kulübün futbol aklı o.
covid-19 'a yakalanmış hoca. Çok geçmiş olsun.
#19892