Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • yaran gssözlük entryleri

  /
  2

  başlık : koç grubu ürünü almıyoruz kampanyası

  "arçelik,beko,ford,opet vb ürünlerden uzak durup avis'ten araç kiralamayıp, maret sucuk yemeyerek katıldığım eylem. gerçi maret el değiştirdi diye biliyorum." (amon amon amarth)
  ******************
  sucuk boykotuyla hem yarmış hem de üzmüştür.

  başlık : koç grubu ürünü almıyoruz kampanyası

  "biraz kendimi düşündüm;
  koç üniversitesi'nde okuyorum. okula girer girmez elimize tutuşturmaları sebebiyle tek kredi kartım yapı kredi. sağlık sigortam kendimi bildim bileli koç allianz. sık kullandığım güzergahta olması sebebiyle akaryakıtı çoğu zaman opet'ten alıyorum.

  ben öleyim o zaman. gördüğünüz gibi ultraslan'ı boykot etmem daha kolay." (noblesseoblige)

  dün böyle bir başlık açacaktım ama zaten (bkz: yaran entryler)*** diye bir başlığımız olduğu için açmadım. bence bunları da yaran entry'ler başlığında toplasak iyi olur.

  fenerbahçe sözlüğün efsane olacak başlığı.*

  buraya tek tek entry girme zahmetine girmek istemiyorum. adamların 3 entry'sinden 2'si komedi kıvamında zaten.*

  Varligindan bile henüz yeni haberdar olduğum 'gssozluk' e sırf dün merakimdan bakmak istedim inceledim ama lanet olsun bakmaz olaydım. Komediyi birak olsa olsa 'trajedi,trajikomik' olarak adlandilir.
  Benim bu Sözlükte (bkz: Muslera) ve (bkz: Sergen Yalçın) hakkinda yaziklarimada bakabilirsiniz.
  Merak ettim bizden hangi oyuncu icin sozluklerinde yorum yapmislardir diye. En aklan gelen isim, kaptanimiz (bkz: Alex de souza) ! Okumaz olaydim yorumları; emre colakla kiyaslayan mi, belhanda ile kiyaslamam diyen mi? Hadi rakip dersin ovmek istemezsin ama yigidi öldür hakkini yeme derler. Nasil suursuz,kiskanc, ergen toplulugu bir tataftar Sözlüğüdür.
  Belhandanin ile bile kiyaslamam diyen şuursuz; belhanda; 5 farkli lig; lig kupalari, avrupa ligi,s.ligindeki yani bugune kadarki bütün kariyerindeki asit ve golleri getirsin ortaya koysun, bende alex'in sadece ama sadece 'super lig'kariyerindeki gol ve asist katkilarini ortaya koyicam. Bu kadar; bak lig kupalari, av.ligi, sam.ligindeki asist ve golllerini saymiyorum ve hatta sadece fenerbahce kariyerini!–ne fenerbahce oncesi nede Fenerbahçe sonrasi– saymiyorum bile.
  Bu kadari bile yeterli fazlasiyla. Alex'in sadece superlig kariyerindeki asist gol sayilari bile, belhanda denen malum topcu (!)nun tum kariyerindeki tum lig ve kupa asist ve gollerini 2'ye katlamis.
  Genel ağırlık hagi ile kiyaslamis kaptani, buna eyvallah bir sey demem, kaptanin karsisina da anca boyle bir topcuyu koyabilirsin.
  Ama belhanda, emre colak ne be….
  Neyse ergen olduklarini Alex'i izlemediklerine verip yazima son veriyorum. Yoksa goren kör olabilmek ciddi bir kibir ve kıskançlık durumudur. Hiç iyi değildir! (;

  gssözlükde mi var dediten başlıktır

  https://rerererarara.net/entry/2835209

  ahhhahhaahhaahhahahahahahaahhaha.

  bak şu an yendin kardeşim geldi mi. kadıköy'de fenerbahçe'yi yenecekmiş. aynen kardeşim sahaya dökülüyoruz aynen. birisi şu mala fetö'nün şu an aktif olmadığını anlatsın :d

  tanım: yaran entry'lerdir.

  kaideyi taciz eden istisna ve gurrpegi gibi başlıkların altındaki entriler. yazar fetişi yapmaları çok salakça.

  https://rerererarara.net/entry/2839912

  arkadaşı sakinleştirelim*

  lacisozluk lacisozluk