inanılmaz bir cümle bu. Hayatımda bu kadar psikolojik açıdan incelenmeye müsait bir cümle görmedim ben.

Mesela adam diyor ki; vedat 17 ediyorsa marcao 30 eder.

Vay be aqq!!! Çabuk bu adama ajax sd'liği, bayern gözlemciliği gibi bir iş verin, harcanmasın bu yetenek! Hatta intihar etsin veya dünya ilişkisini kessin çünkü bu dünyaya çok fazla.

Ulan madem oyuncun 30 ediyor, o zaman git sat aq. Bugün marcao'ya 30m teklif gelse satmayacak mısın? Seve seve satacaksın. Ha madem 30 ediyor, git sat. Ne diye bik bik konuşuyorsun kardeşm.

Marcao bence 30 etmez. Ha keşke etse ki ileride biz de yüksek fiyata oyuncu satalım. Ama etmez işte, 2 artı 2 eşittir 4 kadar basit bir olgudur.

Neyse olay sadece marcao değil. Bu dediğim tüm oyuncular, tüm taraftarlar için geçerli. Mesela geçen sene de ts taraftarı "elif 16 ediyorsa yusuf 30 eder" diyordu. Ee sayın mal, git sat o zaman madem o kadar ediyorsa. Neden 20'ye bıraktın yusuf'u? Cömert olduğun için mi xddddd?

Mesela chelsea, kepa icin 80m euro ödedi. Bu adam yerine başka kaleci alsalardı mesela? Ha ama dur transfer şikesi demi? Xd

Ne sığ insanlarsınız be kardeşim... şu dar görüşünüzü biraz genisletin. Her oyuncuyu diğer oyuncuyla kıyaslamayı bırakın. Vallahi komik oluyorsunuz.

Ek: ilk kısmı cıkardım biraz gerginken yazdıgım icin.