Tam adı welinton Souza Silva olan stoper. 2.5 sezondur alanyaspor'da oynuyor. Neredeyse maç kaçırmıyor. İstikrarlı yani. Bu 2.5 sezonda 7 gol atıp 2 kırmızı kart görmüş. Kaynak : Maçkolik

Adı Fenerbahce ile anılıyor. 1 milyon Euro bütçemiz var bonservis için, Alanyaspor neden bu oyuncuyu bırakacak orası yazmıyor. kadroda eğer Rami gidecekse gelsin isterim. Fakat bize 1. Sınıf adam lazım artık. Kjaer gittiğinden beri oraya bir istikrarlı ikili kuramadık. Welinton da 6 ay için kadroya alınacaksa ki öyle olacaktır anlamsız bir transfer. Geçen sene sadık'ın geldiği gibi bir durum oluyor işte. Alınacak yedeğe çekilecek, para yokken bonservis verilecek bir de 89 olan bu adamı elden çıkartmak da mümkün değil. Ölü yatırım.
ersun hoca'nın istediği iddia edilen futbolcu. yusuf şimşek etkisi yaratır mı acaba defansta, insan düşünmeden edemiyor.
faletta transferi sonrası neden hala ilgimizin oldugunu anlayamadıgım futbolcu. madem kendisini hala istiyoruz faletta'yı neden aldık.

kaldıki ben kendisini faletta'ya bin defa tercih ederim orası ayrı bir konu.
ucuza gerçekleştirebilirsek harika olur. stoper için ideal bir isim. para da yok zaten elimizde, ffp kıskacındayız. mevcut şartlarda alınabilecek en iyi stoper bence bu.
sercan hamzaoğlu tarafından yapılan habere göre fenerbahçe önümüzdeki günlerde resmi bir teklif yapacakmış. yağız sabuncuoğlu olsaydı daha garanti olurdu(*).

ayrıca sadece girişimde bulunacakmışız. ben de fm'de girişimde bulunuyorum bazen

ama sadece girişimde bulunuyorum...

ronaldo'ya falan yani...

edit: girişimde bulunuyorum demiş miydim?