icardi'den ayrıldığını açıklayan gslıların yengesi, iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim şimdi inşallah kötü olmuştur.
Gs'den koparacagi komisyonlari cebine indirmeden ayrilmamasini takdir ettim, sabirli kadinmis. Haftalarca bekletti gs'yi, catir catir tatilini yapti. Komisyonlari alip kocasina tekmeyi vurdu.

Tanim: buyuk kadin.
icardi'yi üzmüş kadın.

hayri potter antremanlarda hareketlerine dikkat etsin, icardi patlayabilir.
çocuğu yaşında piç bir raperle klipte yatağa giren gslıların yengesi, wanda nara kullanım yaşı 18'e kadar düştü icardi bunun üzerine ya kendini silker yada kerem aktürkoğlu'nu döver.

görsel

klip
-icardi'yi saldı, L-Gante'ye kaçtı! Şimdi de Galatasaray'dan 1 milyon € talep ediyor!

NE OLDU? Wanda Nara, Icardi'nin Galatasaray'a transferinde rol aldığı için Galatasaray'a 1 milyon €'luk menajerlik faturası kesti! Bunun üzerine Icardi, Wanda'nın artık menajeri olmadığını belirterek bunun ödenmemesini istedi. Wanda ise Galatasaray'a derhal parasının ödenmesi için ihtar çekti! (Ajansspor)-

paranı bunlarda bırakma kardeş gerçi biraz beklersen faiziyle ödüyorlar ama yine de sen bilirsin.
gs-ofspor maçını tribünlerden izleyen gslıların yengesi. korkuyorum bu analitik zekadan yoksun güruh ali koç para verdi icardi'nin moralini bozmak için geldi der.
Bu şıllığı ve ırz düşmanı lakaplı kocasını her yerde görmekten bıktım ve sessize aldım. Gs’de anca böyle işlerle uğraşır zaten bizim takımın işi gücü sahada zaten belli oluyor maçları izleyince.

Ülkemizdeki enayilerin etkileşimini gördüler 2 soytarı durmadan kullanıyorlar türk milletini. Niye böyleyiz cidden bilmiyorum ya.
Tr erkeklerinin abazalığını ve Türk halkının saçma magazin sevdasını kocası ile kullanmaya çalışan model ve menajer.