Türk futbolunda tartışmaların daha da artmasına neden olan şey kim çıkardıysa geri alsın şu şeyi ayrıca futbolun doğasını bozuyor
kaldırıldığında türk futbolundaki tartışmaların azalmasına sebep olmayacak teknoloji.
mis gibi uygulamadır.

ligde var kararı en çok aleyhine karar verilen kulübün taraftarı olarak söylüyorum bunu. eksiklikleri var mı var fakat henüz çok yeni bir uygulama bu. oturması tüm dünyada zaman alacak.
Var hakemi söz konusu müdahale için uyarıda bulunamaz çünkü oyuncu çift sarı kart ile atıldı. Oyuncunun müdahalesi sarı kart olarak değerlendirildi ki bence direkt kırmızı kart. Oyuncunun müdahale etmemesi onu haklı çıkartmaz. Topa da temas edemiyor. O yüzden direkt kırmızı kart olmalı, gelişi sıkıntı çünkü.

Türkiye'de penaltı ve kırmızı kart yaklaşımı şu, bu pozisyona da penaltı mı verilir. Geçen hafta kalbur yattı rakip savunmacı vermedi faulü. Çünkü verse penaltı. Fakat 2 dakika sonra benzer kalbur gustavo yaptı cüneyt çakır orada faulü verdi. Her faul penaltı mı deniliyor elbette canım. Ceza sahası orası, faul yaparsan sadece düdük çalmaz üstünr bir de penaltı cezası alırsın.

Kırmızı kart da öyle. İlla temasa gerek yok teşebbüs de kırmızı kart ile cezalandırılmalı ki hayvan gibi mudahale edilmesin artık daha fazla.