Trabzon büyükşehir belediye başkanının iddiası.Link

Başlarına gelen her musibetin sebebi Fenerbahçe bunlara göre. Yazık, çok yazık. Nasıl bir kompleks sahibi bunlar. Bir belediyenin sorumluluğu bir futbol kulübünün iç sıkıntılarını çözmek olduğunu resmi ağızdan öğrendiğimiz yetmediği gibi bir de bir başka kulüp hakkında asılsız iddialarda bulunması yetmiyormuş gibi bir de ahlaksız deme gafletini, cüretini kendisinde bulabiliyor.

Fenerbahçe'nin değerli avukatları bu hadsizliğe karşı dava açıp, fetö'nün borazanlığını mı yapıyorsunuz diyerek hesap sormalıdır. Zira mahkemelerce bunun bir kumpas olduğu ortaya çıkmışken, cumhurbaşkanlığı hesabından bu bir kumpastır diyerek açıklama yapılmışken Fenerbahçe hakkında böyle skandal sözler söyleyen kişi hakkında bütün incelemeler yapılmalıdır.

Ayrıca bir vekil de 860 milyon TL'lik Trabzonspor'a borç yapılandırması yapıldığını, bunu yapanın da berat Albayrak olduğunu açıklayan twit attı.Link

Hani yalan söylemişlerdi Serdar Ali çelikler, Ahmet ercanlar, ferudun niğdelioğlu ile birlikte 86 kişi ts yönetimi??? Bunun adı skandalın itirafıdır.
fenerbahçemizin son dönemde yaptığı hoş icraatlerden biri.

gördüğünüz gibi istediğimiz hocaları şutlayabiliyoruz. koskoca belediye başkanı yalan mı söyleyecek? herkes ayağını denk alsın o halde.
dünya bile fenerbahçe var diye dönüyor. tabi ki her olan bitenin sorumlusu fenerbahçe :)

ahaha ya nedir bu trabzonsporluların derdi ben anlamadım gitti. sen devamlı hem temiz hava al, hem taze balık tüket sonuç bu olsun, "fenerbahçe yine bizi üzdü ühühü"
Enteresan şekilde gündemden düşürülen saçmalıklar silsilesi.

Yıllardır Yargıtay kararını beklediğimiz süreçte, bu skandal açıklamalar ortaya çıkınca üzerinden 24 saat geçmeden Yargıtay'dan açıklama sızdırılıyor, ve aziz yıldırım'ın beraat kararı bozuldu olarak duyuruluyor.

öncelikle bu skandal unutturuldu, gündemden düşürüldü. Ardından da Fenerbahce üzerine baskı ortamı oluşturuldu, Yargıtay'dan sopa gösterildi. Bugün de mhk başkanı saçma sapan şeyler söyledi gene Fenerbahçe kayrılıyor algısı hüküm sürüyor.

Dostlar medyada, yazılı ya da dijital medyada çok güçsüz bir durumdayız. Başkan da yanında iyi iletişimciler bulundurmalı ama yapmıyor.