Nazım sangare gibi rotasyon oyuncularına bonservis vermektense oynatmamız gereken altyapıdan çıkma oyuncumuz.

Futbolu yaşına göre gayet iyi gözüktü bana Formanın kıymetini de biliyor gibi. düzenli oynayacağı bir takımda ısınması çok iyi olur.
süper lig maçlarında rotasyona dahil edilmesi gereken genç oyuncu. deneyelim bakalım, belki bir sağ bek çıkar? belli mi olur win-win durumu. en azından öne geçtiğimiz maçlarda denensin. kupada hep ilk 11de olacağını biliyorum, yeteneğin var kardeşim. çok çalış.
Derbide oynasa tüm heyecan ve tecrübesizliğine rağmen 36 lık gökhandan kötü oynamazdı. Sağ beklerimiz böyle çöplüğe devam edilirse bjkdeki rıdvan gibi oynatılması gereken topçu.
mutlaka fizik gelişimine yatırım yapması gereken genç futbolcu, yeteneğiyle emsalleri arasından sıyrılıyor umarım tez zamanda tekrar döner.
Bursaspor ' un Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda Ceyhanspor ' u 6- 1 mağlup ettiği maçta asist yapmış olan genç sağ bekimiz.
Çocuğu bursaspor'a kiralamışlar ve 3-5 maç oynayabilmiş. Müthiş bir geliştirme hamlesi cidden.

Şu genç oyuncuları olabilecek en saçma sapan yerlere kiralayıp bitirmekte üstümüze yok. Avrupa'da düzenli oynayacağı kolay bir lige kiralamayacaksanız yedek olarak dursaydı kadroda 1 sene boşa kulübede oturmuş oldu.

Ben bu çocuğu kısa sürede izlediğimde dengeli, fizikli ve yaşıtlarından önde bir sağ bek olarak gördüm. Umarım bizimkiler nazım gibi çöplere bonservis vererek kariyerini bitirmez.