Fenerbahçe yüksek divan kurulu başkanlığına hak ettiği seviyeyi getirecek saygın gazeteci. Umarım iddialar doğrudur. Olması durumunda birilerinin kongreye katılmaması garanti altına alınmış olur. Gerçi birileri zaten aidatını yatırmıyordur.
x (tweet)


Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı’na adaylığını açıklayacağı toplantıya Müjdat Gezen ve Aykut Kocaman ile birlikte girmiş.
Ali koç'u tir tir titrermekte olan çiçeği burnunda divan kurulu başkanı. Artık divanı partizanı vefa küçük yönetmeyecek. Ali koç'un kapısı bugün açıldı, kapıyı çarpacak cengaveri heyecanla bekliyoruz.
Pek fazla tv seyretmediğim için, seyrettiğim zaman da aynı suratları 4 5 farklı kanalda evirip çevirip gezdirdikleri için epeydir, uğur Dündar'ı görmemiştim. öncelikle çok yaşlanmış son gördüğümden beri.

Dile kolay 78 yaşında 79 yaşına günler sayıyor. Kim ne derse desin, 2010 yıllara kadar yani ambargo yiyene kadar bu ülkenin en dürüst gazetecilerinden birisi hatta suikaste kurban giden vatansever gazetecilerin dışında belki de 1.si idi. Kendisine sonsuz güven duyulan bir dönemde ambargo yedi, yemeye de devam ediyor zaten. Bu gerekçe ile kendisini bu vesile ile tekrar görmüş olmak, Z kuşağı diye etiketlenen kitleye de hatırlatılması açısından önemli.

Fenerbahçe için ise bu camia içerisinde yer alan / alması gereken ekonomist- işadamı - hukukçu sarmalından bizi çıkarmasını umduğum sanatçı/gazeteci/yazar/eski sporcu sıfatına sahip nice değer varken hep geri planda kalmaları/ bırakılmaları belki de bizim rakiplerimizin arkasına düşmemizde görünmeyen etmen.

Fenerbahçe birlik içerisindeyken çok güçlü. Ancak sırf birlik olsun diye on yıllardır hatalar kulüp içerisinde dile getirilmedi, getirenler cadı kazanına atıldı. Belki de her ne kadar çok yaşlı olsa da enerjisini bu denetim mekanizmasını devreye sokabilecek şekilde harcamayı başarır ve yeni bir rüzgar yaratır.

Her ne kadar Ali Koç geldiğinde de böyle bir beklentim vardı ancak sonuç ortada . Uzun solukluk yapacak kadar genç değil ancak 2 sene de az süre değil. Kulüpten maddi - manevi beklentisi olmayan birisi olarak, bu saatten sonra kimsenin aklıyla iş yapacak kadar kendisine saygısı olmayan birisi olmadığından faydalı olacağını düşünüyorum yeni görevi, camiamız için.

Ancak Ali Koç çok rahatsız, konuşmasını yaptığında fark ettim. Yine saçma sapan şeyler söyledi. Alttan alttan mesaj verdi. Hiç gerek yok böyle şeylere. Hele gs divan kurulu hakkında da bir şeyler söyledi ki sana ne. her neyse daha göreve başlamadan Ali Koç'un tedirgin olması iyidir. Belki o da biraz kendisine çeki düzen verir.

T: oy verme hakkınae sahip divan üye sayısının yaklaşık olarak 1/5 'inin oyunu alarak seçimi kazanan yeni başkanımız. Hayırlı olsun.
Kulübü ziyaret eden ibb başkanı ekrem imamoğlu’yla birlikte 61 numaralı forma pozu vermesini yanlış bulduğum ydk başkanı. Kulübü ts kulübünden bir heyet veya temsilci ziyaret etmiyor , ibb’yi temsilen gelen ekrem imamoğlu’na verilecek forma 34 numara olmalıydı.
x (tweet)