Hiç de fena olmayan bir grup.

Gruptan çıkmak önemli ancak Lider çıkmak gerekiyor. Zira ikinci olan ekip şampiyonlar liginden gelecek 3. Sıradaki takımlarla eleme oynayacak.o yüzden hedef liderlik olmalı.
Gayet güzel bir grup olduğunu düşünüyorum ama rennes maçlarını merakla bekliyorum. Futbol adına güzel şeyler vadeden maçlar olacaktır özellikle iç sahada oynayacağımız maç.
Çok güzel bir fikstüre sahip olduğumuz grup.

Şu an formdayken d. Kiev ile iç sahada başlamak güzel. Ardından rennes deplasmanından yenilmeden gelmek bile kafi. Ardından iki maç arka arkaya larnaka ile oynamak da kıymetli, bu maçlardan 6 puan almayı başarırsak, 10 puana ulaşabiliriz. Sonrasında grup liderliği şansı oluşursa iç sahada rennes maçı cehennemde oynanır.

Burada mühim olan ilk maçta sakin kalarak Kiev’in bizi germesine izin vermeden yenmeyi başarmak.

Kiev ve larnaka maçlarının bir başka önemi bu iki ülke ile UEFA sıralamasında yarışıyor olmamız. Buradan kazanılacak her puan, o yarış için de önemli.

Yolumuz açık olur umarım.
Yaratılan "kolay kura" düşüncesine katılmadığım grup. Elbette formda bir Arsenal çekmekten iyi, ama elimizi kolumuzu sallaya sallaya cikabilecegimiz bir grup değil bu.

Avrupa gediklisi sert takım dinamo kiev ve saglam bütçeli bir rennes var karsimizda. Gayet Zor geçecek maçlar bunlar. Kiev de rennes de şampiyonlar ligi 3. Hatta belki 2. Torba takımı olabilecek kalitede ekipler.

Fener'e güveniyorum ama belli olmaz bu işler.
UEFA listesine verilen kadroyu sonunda açıkladı kulüp.

twitter


Lemos, Novak, Bruma, Burak k, Çağtay ve serdar d kadroda yer almamış.

Lemos, Novak ve bruma'nın gönderileceğini düşünüyorum.