Artık Fenerbahçe taraftarları olarak başlatmamız gereken hatta geç kalınmış bir boykot.

Ben dahil bazı renkdaşlar bireysel boykot yapıyordur elbette fakat bahsettiğim toplu bir boykot.

Her galibiyetimizin ardından maçın konuşulmasını engellemek için kırk takla atan sözde yorumcuları, Fenerbahçe yönetimine yönelik hadsiz sözlerin söylenmesi, açıktan Fenerbahçe'ye yönelik düşmanca yaklaşımları sonucunda bir spor kanalı olduğunu iddia eden özünde TS ve GS futbol takımlarının sponsorlu bu medya oluşumunu artık büyük Fenerbahçe ailesi ortak bir şekilde boykot etmemiz gerekmekte.
Şahsım adıma yıllardır yaptığım boykot.

Toplu olarak boykot tabiki olmalı fakat ben zaten fenerbahçelilerin çoğunun izlediğini düşünmüyorum a spor'u.
Özellikle son dönem yaşanan gelişmelerin ardından yapılması elzem olan boykot.

Hiçbir yayın organlarını kullanmamaya çalışıyorum söz konusu kurumun.
izlemeyin , izlettirmeyin , gördüğünüz yerde sövün,ıslıklayın. rtük'e aspor'u şikayet edin.
Kulubümüz emre belözoğlu, erol bulut ve son olarak da mesut gibi şahıslar, bir yandan da ekonomik menfaatler için bankalar birliği derken ilkelerine aykırı bir huvviyet içerisine girmeye başladı. Tabii ki yukarıdaki şahsiyetler buna doğrudan sebep oldu diyemem, demiyorum ve hatta bazılarını sportif anlamda son derece tasdik de ediyorum fakat fenerbahçelilik üst kimliği şahıslardan ve menfaatlerden yukarıda olmalıdır.

Mevzu bahis kulubün ekonomisi olsa bile fenerbahçe bu denli ödün vermemeli, 3 temmuz'da olduğu gibi dik duruşuna devam etmelidir. Zaten dik durmadıktan, ilkelerini terk ettikten sonra kulubün halka mı yoksa şahsa mı ait olduğu pek mühim değildir. Fenerbahçe'yi fenerbahçe yapan ilkeleri ve duruşudur.

Turkuaz medya ile yapılan barış hiç hayra elamet değil. Benim şahsım adına boykot ilelebet devam edecektir.
(bkz: #82632)

Bu ne lan ? Bu ne saçmalıktır!!! Bunu hiç mi utanmadan sormuşlar. Montaj zannettim ilk başta ama bu nedir AQ? Rezaletin de bir sınırı vardır. Şıklara bakın bir de. Bu ne büyük bir terbiyesizliktir? Bu utanmazlığa, aşağılık üsluba seyirci kalmamak gerek ama sanki bunu amaçlayan bir oluşum seziyorum. Buna laf etsek olmuyor sussak olmuyor. AQ böyle dönemin.
yarışma programında sordukları terbiyesizce soruya gelene kadar 1000 tane nedenden dolayı edilmesi gereken boykot.