yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

türk medyasılağım çukurudur.

eğer şampiyonlukta bir avantaj elde etmek istiyorsanız medyayı da düzgün yönetmeniz gerekir. eğer bunu yapamazsanız maalesef türkiye'de işler yolunda gitmeyebiliyor. galatasaray ise yıllardır medyayı mükemmel bir şekilde yönetiyor.

fenerbahçe yönetimi maalesef medya hakkında hiçbir şey yapmıyor. sadece taraftarın gücü var sosyal medyada. o da kendi emeğimizle zaten.

yago gibileri olmasa hiç çekilmezdi.
Yalama ve yanaşma medya olarak bilinir.
satılık kalemler olduğu müddetçe lağım çukuru olmaya devam edecek olan medyadır.
(bkz:türk medyası)

lacisozluk.com

ekleme: lacisozluk.com
son 10 sezonda planlı bir şekilde fenerbahçemizi hedef almaktan imtina etmeyen kalemşörleriyle karaktersizliklerini ortaya koyan oluşum.
bazı malum kanalların tek olayı bu. yarışta dahi bile olmasak saldırmaktan geri kalmıyorlar, mürekkebine tükürdüklerim.
Fenerbahçeliler şampiyon da olsa başarısız da olsa en çok reaksiyon veren camia. Galatasaraylılar başarıda, Beşiktaşlılar ise arada sırada reaksiyon verir.

Bu yüzden fenerbahçe üzerine gidebilmek daha kolaydır. Ayrıca toplumda yaratılan fenerbahçe düşmanlığı da ilgi çeker, diğer takım taraftarları tarafından.

Fenerbahçe yalnız bırakılmaya çalışılıyor, Fenerbahçeliler yalnız hissetsin diye uğraşılıyor. Ama unuttukları bir şey var fenerbahçeliler bu hareketleriyle kenetleniyor ve bu şekilde her zamankinden güçlü oluyor.