Olasılık dahilinde yer alıp ihtimal dışında kabul görmeyecek bir durumdur.
Fakat Ben bir mühendisim aynı zamanda lgs ve ÖSS gruplarına matematik dersleri de veriyorum. Çocuklara bunu soru olarak sorsam, yani 8'de 8 yapma ihtimali nedir Tahir karapınar'ın desem herhalde cevap imkansız yani 0 derlerdi. Xd
böyle bir şey zaten olmaz ama benim korktuğum şey, kalan lig maçlarında iyi puan alıp (8'de 6 gibi) gelecek sene teknik direktörümüz olarak çalıştırmak. umarım böyle bir şey yaşanmaz, elbette ki kalan maçlarda en yüksek puanları alalım, mümkünse hatta 8'de 8 yapalım şl ön elemesine gidelim. ama seneye iyi bir teknik direktör şart.

zaten muhtemelen tahir karapınar yönetmeyecek maçları, sadece pro lisans olduğu için takımın başında maçlara çıkacak. takımı yönetecek kişi emre belözoğlu olur diye düşünüyorum.
(bkz:volkan demirel emre belözoğlu ikilisi)
Kendisi tamamen göstermelik bir figür.
Emre belözoğlu'nun 8'de 8 yapması olması gerekiyordu başlığın ama sesli okuyunca bana bi gülme geliyor valla dalga geçilecek hale geldik.
Doğru kadrolarla çıkarsak ve hakem hataları olmazsa imkansız değil, fikstür çiçek gibi 8 hafta içinde istanbul dışı tek maç gençlerbirliği deplasmanı.