Öyle veya böyle bu sene şampiyon olacağız. Daha henüz hiçbir şey bitmiş değil. Şuan aldığımız mağlubiyet tüm sorunları göz önüne serdi. Şapkayı öne koyup oturup düşünmeli erol hoca. Kesik yiyecek oyuncuların şimdiden kafasında belirdiğini düşünüyorum. Fenerbahçe taraftarı birlik olmayı asla bırakmamalı.
(bkz:yolun sonu şampiyonluk)
Son beş şampiyonluğumuzda da içerde oynadigimiz Beşiktaş maçlarında galibiyet alamadık. Bugün yenildik diye şampiyonluğun biryere gittiği yok ama böyle bir defans kurgusuyla böyle bır hücum plansizligiyla şampiyon olma şansımız yok.
geçerliliğinin emre belözoğlu'nun devre arasında yapmayı düşündüğü stoper ve sağ açık transferlerinin belirleyeceği önerme.
"camianın çocuğu" olan ama antrenörlük tecrübeleri olmayan demirel'le, şahin'le; sadece birkaç yıllık hocalık tecrübesi olan bulutla; eski formundan uzak görünen, ağırlığını kaybetmiş ballı'yla; ve tabii keskin sirke belözoğlu'yla biraz zor gördüğüm durum.

ama elimizde iyi topçular var. bu topçulara engel olmazsak, az çok bir uyumla oynamalarını sağlayabilirsek olabilir.

ben yanılmayı çok istiyorum. umarım sorumlular da ne yaptıklarının farkındadırlar, hatalarından ders alarak daha iyi bir fenerbahçe'yi inşa ederler.
Erol bulut ve doğru futbol dedikleri garabet olduğu müddetçe mümkün olmayandır.

Yeter artık şu vasat anlayış. Fenerbahçe böylesine vasat anlayış ile doğru futbol denilen iki pas yapamaz anlayışa karşı olmalı.