galatasaray'ın kiralık ön liberosu. terim'le anlaşamadığı yönünde dedikodular çıkıyordu son zamanlarda bugün olay patlak verdi, kadro dışı kalmış.

geçmiş olsun diyelim gsli kardeşlerimize

xd
galatasaray'ın kiralık oyuncılarından en eli yüzü düzgün olanı.

sezona da iyi girmişti fakat her nedense bir anda kesik yedi taş gibi adam. sonrasında ise toparlayamadı.
Keşke Çıkıp içerde ne olmuş hepsini anlatsa da bize de malzeme çıkarsa dediğim futbolcu.

İnstagramdan bütün gs ile ilgili fotoları silmiş.
Bazı özellikleri oldukça iyi ama oyunu rakip sahada oynayan takımlar için çok statik bir oyuncu.Gustavo'ya bakarak aralarındaki farkı anlayabiliriz rahatça.
“Ben topu aldığımda öne doğru koşacak futbolcu bulamıyordum. Benim oynadığım pozisyondaki bir futbolcu garanti ve doğru pası vermeye çalışır. Burada kim oynarsa oynasın durum değişmeyecek. Bu sorun savunmanın önünde oynayan futbolculardan değil, tamamen ön taraftaki durağanlıktan kaynaklanıyor. "

“Kenarda oynayan futbolcu, savunma arkasına koşu yapmak, tempolu oynamak varken topu alıp geri dönüyorsa nasıl kaleye gideceksiniz? Ben ileri koşacak, bir futbolcu bulmakta zorlanıyordum. Ağır olan ben miyim yoksa bu takımı başkaları mı ağırlaştırıyor?”

Açıklamalarını yapmış futbolcu.
konyaspor'la anlaşan 35 yaşındaki topçu. gsye ilk geldiğinde piyasa değerine bakılıp dünyanın en iyisi ilan edilmişti sonrasında parator kıçına teneke bağlayıp yollamıştı. bizim aveller böyledir işte huyları hiç değişmedi.