Futbolcu

Doğum: 29.12.1991
Uyruk: İngiltere
Boy: 1,92
Mevki: Stoper
Klasik tek hamleli,uzun boylu ve hantal stoper.
açıkçası alanyadaki performansını beğendim yalan olmasın. adamın premier lig tecrübeside var elimizdeki tüm stoperlerden iyidir (zaten hepsi 2.lig seviyesinde olduğu için).
Ama yine de yanına a sınıfı bir stoper almamız gerek böyle bir durumda sırıtmayacağını düşünüyorum kendini futboluna verirse.onun haricinde tek başına yetersiz kalacaktır.
fenerbahçe için oldukça kötü transfer olur eğer haber gerçekse. böyle bir transfer girişimi olmaz, olmamalı. siz bizi çıldırtmak mı istiyorsunuz, anlamıyorum ki. adam markajında sıkıntı var, ağır, hamleyi doğru zamanda yapamıyor, birebirde de vasat altı zaten. bizim ligimizde iş yapabilir ama fenerbahçe gibi bir takımda asla yer almaması gereken bir futbolcu. ilhan eker gibi bir şey işte.
zaten sıkıntı da burada, senin derdine ilaç olmayacak adama euroları, paraları dağıtacaksın yine, ondan sonra niye borç var. olur tabi. eğer takıma sınıf atlatacak bir oyuncu alınmayacaksa altyapıdan yetişen aslan gibi stoperlerin var, onlarla oyna. paran cebinde kalsın.
adı başakşehir ve g.Saray ile anılıyor.

sezon başında da bizimle anılıyordu. keşke gelseydi, sadece hava topundaki orantısız gücü bile takımımıza yeterdi.
Sezon başında kendisini ucuza kapatmamızı istemiştim eğer ligden bi stoper alacaksak bu sadece caulker olurdu.yanına da kaliteli bir a stoperle sırıtmayacağını düşündüğüm için.

Malesef olmadı ve yine stoperde karavana attık.
anadolu takımlarında başarılı olabilecek stoper. fakat fenerbahçe gibi takımlarda oynaması mümkün değil. tek hamleli, ağır bir oyuncu. bizde başarılı olması mümkün değil. yedek olarak da düşünülmemeli zira maliyeti nispeten yüksek olacaktır.

bize a kalite bir stoper lazım.