yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

steven caulkeraytemiz alanyaspor'da forma giyen 1.91 boyundaki ingiliz stoper.
muhtemelen yeni stoperimiz. erol bulut kendisini istiyormuş takımda.
Bu sezon 5 asist yapmış. Enteresan bir istatistik. Alanyaspor'u yakından takip eden yazarlar hakkında daha sağlıklı bilgiler verebilir.
Klasik tek hamleli,uzun boylu ve hantal stoper.
açıkçası alanyadaki performansını beğendim yalan olmasın. adamın premier lig tecrübeside var elimizdeki tüm stoperlerden iyidir (zaten hepsi 2.lig seviyesinde olduğu için).
Ama yine de yanına a sınıfı bir stoper almamız gerek böyle bir durumda sırıtmayacağını düşünüyorum kendini futboluna verirse.onun haricinde tek başına yetersiz kalacaktır.
Transferi tam bir kumardır.
fenerbahçe için oldukça kötü transfer olur eğer haber gerçekse. böyle bir transfer girişimi olmaz, olmamalı. siz bizi çıldırtmak mı istiyorsunuz, anlamıyorum ki. adam markajında sıkıntı var, ağır, hamleyi doğru zamanda yapamıyor, birebirde de vasat altı zaten. bizim ligimizde iş yapabilir ama fenerbahçe gibi bir takımda asla yer almaması gereken bir futbolcu. ilhan eker gibi bir şey işte.
zaten sıkıntı da burada, senin derdine ilaç olmayacak adama euroları, paraları dağıtacaksın yine, ondan sonra niye borç var. olur tabi. eğer takıma sınıf atlatacak bir oyuncu alınmayacaksa altyapıdan yetişen aslan gibi stoperlerin var, onlarla oyna. paran cebinde kalsın.
Skorer defans oyuncusu. Novak ile beraber gelirlerse enteresan şeyler olabilir.