yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

sportif direktörteknik birikimiyle teknik direktöre destek olan, teknik kadro ve yönetim arasındaki köprü konumunda bulunan ve futbolcuların özel sorunları da dahil her konuda onlara destek olan bir mevkiidir. en azından vikipedide öyle yazıyor.
türkiye'nin en kurumsal insanlarının başında gelen ali koç bile devam ettiremiyorsa artık bu ülke futbolundan bir bok olmayacağını kabullenmek gerek.

comolli gidebilir, bir başkası da gelebilir. fakat uzun süreli planlar, yatırımlar yapacak bir yapılanma, en aşağıdan en tepeye bir organizasyon oluşturulamıyorsa pes etmenin vaktidir.

kendi anamızın liginde oynar dururuz, kendi kendimize dünya kulübü demeye, pili bitmiş adamlara 3-4 vermeye devam ederiz.

bu isim comolli tarreneo falan önemli değil.o gider ötekisi ya da bir başkası da gelebilir. önemli olan o yapıya sahip çıkabilmek ama bizim ülkenin düzeni; düzensizlik olmuş.

nasıl yabancı teknik adam gelince anında gönderilsin diye kampanyalar yapılıyor, yabancı hakem mevzusu açıldığında üstü kapatılıyor, 14 yabancı sayısı kaldırılsın diye birileri mücadele ediyorsa, sportif direktörlük sisteminin olmaması için birileri mücadele ediyor. sebebi ise dışarıya kolay kolay haber sızmıyor, menajerler istedikleri gibi at koşturamıyorlar.

bakalım ne olacak gelecek günlerde.