yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
Doğum: 15 Ocak 1994   Uyruk: Almanya/Türkiye    Mevki: Sağ Kanat/Forvet  

sinan gümüş/
5
26 yaşındaki Türk uyruklu Alman futbolcu.
antalyaspor'a transfer olmuştur.
oynadığı dönemde galatasaray taraftarına suriye'li demiş antalyaspor'a transfer olmuş futbolcu.
Süper Lig'in 23. haftasında Yeni Malatyaspor deplasmanında kırmızı kart görerek gelecek haftaki fenerbahçe maçında cezalı duruma düşmüştür.
İsmi Fenerbahçemiz ile anılıyor inşallah doğru değildir. Gerçekse eğer biz çoktan bitmişiz haberimiz yok.
Fenerbahce'nin ilgilenmedigi futbolcu. Artniyetli bazi kisiler bu tarz tepki cekecek haberleri saliyor ortaya ve taraftari galeyana getirip ali koc'a sallamalarini sagliyor. Cok degil 3 4 gun once de gokhan ve caner'i attilar ortaya, anlasilan bjk bitti simdi de gs'li topculara gelmis sira. Erman toroglu filan da oteki taraftan saldiriyor 1 haftadir. Biz yeter ki birlik olalim, bu tarz kolpa haberler bir taraflarinda patlayacak.
Edit: imla.
Adının fenerbahçe ile anılması bile yönetim için utançtır.
gg, caner, sinan g bunları birileri bilinçli şekilde servis ediyor. servis ediyor ki taraftar tepki göstersin.
hadi caner ile gg'nin bir mantığı var da sinan g ne lan. kim neresinden bu ismi çıkartıyor. ne gs'de top oynadı ne de italya'da. ne yaptı da bize transfer olabilme ihtimalini konuşuyorlar. tamamen yönetim üzerine baskı yaptırmak için ortaya atılan isimler bunlar.
elbette yönetim sürekli yalanlama yapmak zorunda değil fakat basında transfer edileceği konuşulan isimlerin hiçbirisi ile ilgilenmiyoruz, yeni sezon planlamamızı yaptık ya da yapıyoruz, taraftarımız bu tarz gerçeği yansıtmayan haberlere inanmasın dersin olur biter. bir daha da yalanlamazsın kimseyi.

sinan gümüşmüş. oldu olacak umut bulut diyin amk.
t: bu yetenekle hala futbol oynaması mucize olan şahıs.
İtalya'ya gitmeden önce de özellikle sosyal medyada adı fenerbahçe ile anılmıştı. Ki o dönem için direkt teklif gitmese bile menajerler aracılığı ile transferde seçeneklerden birisi olduğu bence bir şekilde oyuncuya iletilmişti ancak resmi teklif yapılmamıştı.

Düz mantık düşünürsek, mevlüt beklediğimiz performansın yanından bile geçemedi, kanatlarda alternatifi geçtik as olarak oynayacak bile oyuncumuz yokken, yönetim eğer kanatları ve forveti yedeklesin ve aynı zamanda yerli bir oyuncu olsun diye seçenekler arasına aldıysa gerçekten yazıklar olsun.
Çok büyük ihtimalle transfer sezonunun ortalarında transferi gerçekleşecek olan oyuncu.

Kanatlarda ve ileride oynaması, gole yakın bir isim olması yönetimi cezbediyor ancak mental olarak zayıf, takım oyununa yatkın olmayan, takım savunmasına katkı vermeyen ve çalışkan olmayan bir sporcunun Türkiye'nin en büyük iki takımında oynaması ülkedeki sistemsizliğin aynasıdır.

Ali Koç yönetiminin scout sistemi ve üzerinde çalıştıkları transfer listesi maalesef bein sport izlemekten öteye geçmiyor.