premier lig'de yakaladıkları başarı

aslında bu link'in yeri burası mıdır bilmiyorum ama bu kulüp premier lig'e çıkarken uluslararası futbol koordinatörleri (görev tanımını yanlış bilmiyorsam) selahattin baki idi.

bu rol model üzerinde başarılı olmuş bir takımın, yönetim safhasında önemli parçalarından olan selahattin baki hakettiği değeri daha yeni mi görüyor bizimle? yoksa hâla kendimizi mi kandırıyoruz bilemiyorum. ama şunu da es geçmemek lazım; son aylarda iç/dış transfer fotoğraflarının bir çoğunda daha sık boy göstermeye başlamıştır. düz bir mantıkla sorumluluğunun arttırıldığnı düşünerek hareket etmek istiyorum. ve hâla bu kulüple bağlantısını koparmamış olduğunu düşünerek elbette bu uygulanan model üzerinde fikir alış-verişleri de dönüyordur.(umalım)

evet yapısal olarak veya hitap ettiğimiz kitle olarak, ülke futbolundaki konumlarımız, camialar üzerindeki baskılar bir değil. amma velakin kısıtlı bütçelerle neler yapılabilceğini göstermiş onlarca kulüp gösterilebilir.
Bugün de son dakikalarda yedikleri golle galibiyet hasretini devam ettirmiş takım. Buradan aldıkları 1 puanla birlikte toplamda 14 haftada 2 puana yükselmiş durumdalar.