Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • serdar ali çelikler

  /
  3

  sabah gazetesi'nde spor müdürlüğü yapmış, halen habertürk gazetesi'nde köşe yazarlığı, televizyon ve sosyal medyada spor yorumculuğu yapan gazeteci. kadıköy atmosferini canlandırdığı kırmızı çizgi programı akıllarda yer etmiştir.

  hokkabaz başkan ve taklacı menajerin spor kulüplerini nasıl soyduğunu halkın anlayacağı şekilde gayet net anlatan spor yorumcusu.
  kaynak

  futbol yorumcusu.

  hadsizce obradovic'e sallamıştır. abi anlamadıgın, bilgin olmadıgın konularda neden konusuyorsun? hıncal uluç olmaya mı çalışıyorsun?

  3 temmuz'un hemen ertesinde zekeriya öz hakkındaki övgülerini asla unutmayacağım, rüzgar nereden eserse oradan konuşan goygoycu.

  bazen fazla gaza gelip kolpa yapmaya başlayan, ancak türkiyedeki yorumcular arasında* parlayan köşe yazarı, spor eleştirmeni.

  obradovic hakkında kamuoyu oluşturmayı çalışması hiçbirimizin dikkatinden kaçmamıştır. bunu neye istinaden yapıyor bilmiyorum ama çok yanlış ve derin sularda yüzmeye çalışıyor. bu kulüpte obradovic'in çok büyük emekleri vardır ve ülke basketboluna yepyeni ufuk açmıştır.

  kendisini ise çok iyi ifade ediyor yani adam dandik bir konu hakkında bile konuşurken dikkatleri üstüne çekiyor. şeytan tüylü diyebiliriz. yalnızca futbol hakkında konuşmasını ısrarla tavsiye ediyorum.

  Kendisini dinletmeyi bilen ancak zaman zaman yorumlarının içi boş olur. Obradovic hakkında da yorumlarının içi boş. Başarısız olursa sene sonu ben önceden demiştim demek için diyor. Başarılı olursun zaten kimse ne dediğini umursamaz.

  kahve ağzıyla konuşmaya bayılan yorumcu.

  Obra hakkında hadsiz açıklamalarda bulunmuş yorumcu.

  *****
  "Obradovic tapınması bir bitsin. Bu kulüp, basketbol şubesine her sene 18-20 milyon Euro ve-re-mez! Veremez ya. Ayranın yok içmeye… Basketbol şubesine 20 milyon Euro veremezsin abi veremezsin. 3 milyon Euro da bu adama veremezsin." (Kırmızı Çizgi)

  2017 yılından sonra nasıl basketbol hakkında yorum yapabiliyor hayret ediyorum.
  O sezon bogdanovic hakkında ‘sinameki’ tabirinde bulunmuş , bogdanovic bu arkadaşı Panathinaikos eşleşmesindeki performansıyla adeta itin bir tarafına sokmuş ve sonrasında özür dilemek zorunda kalmıştır. Bu olaya bakarak basketbol bilgisini anlayabiliriz.

  lacisozluk lacisozluk