Tff 1. Lig ekiplerinden Bursaspor'da forma giyen futbolcu.

Uzun bir süre fenerbahçe forması giymiştir.
Kim ne derse desin efsane. Her maç 10/6 oynardı istikrarlıydı ondan mevkisinin en iyisi olmasını bekleyenler utansın
her maç 1 dakika da olsa oyuna girer maç başı ücretini alırdı.
Hakkı yenen, taraftarın üstüne çok gittiği bir futbolcu bence.


Kendisi seviyesinde olmayıp daha beğenilen çok yabancı topcu var memlekette. Selçuk'un medyadan desteği hiç olmadı, yakışıklı görünmediği için de kazma olarak değerlendirildi çoğunlukla. Pozisyonu belli birisinden skor katkısı bekliyorduk nedense. Halbuki görevi bambaşkaydı. Ben demiyorum ki harika futbolcuydu ama gömüldüğü kadar da değildi.


Ayrıca aklıma lyon'a ve gs'ye attığı goller geliyor kahkaha atıyorum. Gkhdhdksjsjsks
Reyiz cimbomu severdi :) tam bir görev adamıdır. Fenerbahçe kariyerinin büyük bölümünde yedek kalsa da elinden geleni yapmıştır.
futbolu bıraktığını açıklamıştır.

futbolarena'nın yaptığı habere göre emre belözoğlu'nun yardımcısı olarak görev alacakmış fenerbahçe'de. haberi yapan futbolarena olduğu için pek güvenmiyorum fakat eğer doğruysa yuh diyorum artık. selçuk şahin'in nasıl bir taktiksel birikimi olabilir ya da nasıl bir oyuncu izleme becerisi olabilir, bu soruyu sormak lazım kulübe almadan önce. çünkü emre belözoğlu'nun yanında çalışacaksa muhtemelen oyuncu işleriyle uğraşacaktır.

öte yandan eğer teknik heyete alınacaksa aynı soruyu tekrar soruyorum: selçuk şahin'in nasıl bir taktiksel birikimi var ki fenerbahçe'de görev alacak? kenarda oyun sıkıştığında erol bulut'a yardımcı olabilecek mi? selçuk bugün bağlandığı beinsports'a uefa kurslarına katılacağını söylemişti. eğer önce kurslara gider, sonra da bir takımda kendini biraz geliştirirse elbette ki teknik heyetimize katılabilir. fakat şu haliyle takımımıza katılması son derece mantıksızdır.

haberin doğru olmadığını umuyorum.
Duyduğum haberler umarım doğru değildir. Fenerbahçe de görev alması için daha 80 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Emeğine saygım sonsuz ama gsye orta sahadan attığı golün ekmeğini yıllarca yemesi bile fenerbahçenin cömert bir ikramı oldu. Kulüpte daha vasıflı, bilgili ve birikimli insanlar yer almalı. Teşekkür mesajı ve bundan sonraki hayatında başarılar dilemek yeterli olacaktır. Burası yol geçen hanı değil.
Galatasaray'a attığı gollerle ve 2011'de şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz sivas maçında attığı golle hafızalara kazınan eski futbolcumuz. 28 eylül 2020 günü futbol hayatını noktalamıştır.