cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sefa kalya

 • /
  2
  kendisine ne yaşarken ne de vefatından sonra sempati beslemediğim tribün lideri. ancak şu bir gerçek ki bu adam gitti gideli tribünler eskisi gibi değil.
  kendisiyle tribünde omuz omuza bağırmak istediğim, fakat yetişemediğim büyük fenerbahçeli. Fenerbahçe tribününe büyük katkılar yapmış isim. gidişinden sonra toparlanabildiğimizi düşünmüyorum
  genç fenerbahçeliler tribün oluşumunun kurucusu, binlerce gence tribünü öğreten abisi.


  kendisini birebir hiç tanımadım, kötü anlatan da var iyi anlatan da. 4 senemi tam anlamıyla bu oluşumun içinde geçirdim, kötü anlatanlara çok itibar edilmemesi düşüncesindeyim.


  vefatından sonra tribünlerde takımı adeta aykut kocaman futbolu oynatmaya yönelik arabesk besteler sıklıkla söylenmeye başladı. kadıköy'de 1-0 geride olduğumuz maçta sefa abi yaşarken birisi 'heeeep peşindeeeen' diye bağırmaya çalışsa üstüne tokmak fırlatırlardı, şimdi sahte amigo yücel bey arkasını dönüp maç izleyip maç çıkışı a haber 'e röportaj verme peşinde. cem abi'yi bunun dışında tutuyorum, kendisini de severim ama o başka başlığın konusu.


  ayrıca son olarak sefa abi'nin tribünde tokmak fırlatacağı bir başka grup ise kesinlikle kendisine taparcasına maç sırasında bile sefa reis bestesi giren dallamalardır. sefa kalya'nın fenerbahçe'nin büyük emektarı olduğunu unutmadan hareket etmek, insanları kesinlikle fenerbahçe'den yukarıda tutmamak gerekir, dediğim gibi kendisini çok sevmeme rağmen bunları söylüyorum. az önce de söylediğim gibi, eminim kendisi de bu tarz tribün bebelerine davul tokmağı fırlatmaktan geri durmazdı.
  Kendisinin iyi bir fenerbahçeli olduğunu düşünüyorum. Fakat arkasındaki muritler hakkında düşüncelerim olumsuz.


  Tribünde 5 tezahürattan 3'ü seda kalya için atılıyorsa bir sıkıntı vardır.
  lacisozluk lacisozluk