yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

sebahattin Şiringalatasaray tribün lideri.
twitter.com
ultraslan tribün lideri.
şöyle bir açıklamaya imza atmış. sen kimsin yahu ben çok merak ediyorum. senin çapın, ederin ne? kaç çekiyorsun kasada sen?

sen kimsin de milyonlarca taraftarı olan bir camia yerine konuşabiliyorsun?

ülkemizin en büyük problemlerinden birisi de bu. kendini çok önemsemek, kendini dünyanın merkezi sanmak. bak bak daha ayasofya'da namaz filan kılacakmış. ulan hayır, dediklerin doğru olsa bile bundan sana ne? sen 3-5 çapulcu sucukçunun liderinden başka biri değilsin. seni niye kaale alsın insanlar?

bunun fenerlisi cimbomlusu yok, bu ülkemizde çok sık karşılaştığımız bir tip. herbokolog tip. ve maalesef bu ülke için bir tehdit oluşturuyor.
galatasaray taraftarını temsil ettiğini düşünmediğim zat. asla +20 milyonluk bir camiaya maal edilmemeli böyle insanlar. benim gözümden galatasaray taraftarı = ultraslan değildir.
Kendisi fetöcüdür ve mühendis oktayın katillerinden biridir. Eski ismi muzaffer şirindir. Zamanında fethullah gülen ve Fetöcü futbolcular hakkında dediklerini internetten bulabilirsiniz [img_summer px=50 src=i.ibb.co/jhszhtC/images-2020-05-22-T195500-544.jpg]
galatasaray taraftarı=ultraslandır