twitter.com
ultraslan tribün lideri.
şöyle bir açıklamaya imza atmış. sen kimsin yahu ben çok merak ediyorum. senin çapın, ederin ne? kaç çekiyorsun kasada sen?

sen kimsin de milyonlarca taraftarı olan bir camia yerine konuşabiliyorsun?

ülkemizin en büyük problemlerinden birisi de bu. kendini çok önemsemek, kendini dünyanın merkezi sanmak. bak bak daha ayasofya'da namaz filan kılacakmış. ulan hayır, dediklerin doğru olsa bile bundan sana ne? sen 3-5 çapulcu sucukçunun liderinden başka biri değilsin. seni niye kaale alsın insanlar?

bunun fenerlisi cimbomlusu yok, bu ülkemizde çok sık karşılaştığımız bir tip. herbokolog tip. ve maalesef bu ülke için bir tehdit oluşturuyor.
Kendisi fetöcüdür ve mühendis oktayın katillerinden biridir. Eski ismi muzaffer şirindir. Zamanında fethullah gülen ve Fetöcü futbolcular hakkında dediklerini internetten bulabilirsiniz [img_summer px=50 src=i.ibb.co/jhszhtC/images-2020-05-22-T195500-544.jpg]
galatasaray taraftarı=ultraslandır
20-25 milyonluk galatasaray taraftarını elbette temsil edemez bu şahıs mafya babasıyla cemaat liderlerinin eteğinde dolanan birisi şahsen gs'li değil de fenerli olsa da aynı şeyleri yazardım.