bordeaux takımında forma GİYEN 22 YAŞINDAKİ nijeryalı sağ kanat oyuncusu. Yağız sabuncuoğlu'nun haberine göre Transferi için girişimlere başlamışız.
Türkiyede izleyenin pek olduğunu düşünmediğim topçu. Keza ben de izlemedim. Fm'den de tanımıyorum. Sadece istatistiklere bakarsak yetersiz.

Öte yandan bana ne yaa... Aylardır Pozisyonları belli olmayan müthiş sportif yapılanma, 6 ay gelmeyen teknik direktör, eski çöpleri takıma utanmadan kazandıran yönetim, ligi bilen yabancılar ile dolu yüz kişilik meşhur oyuncu havuzu falan.

Futbol takımında soğuttular. Kim gelirse gelsin şu saatten sonra...
İstatistikleri yerlerde olan kanat oyuncusu. Zaten o yüzden alma imkanımız var ki ilgileniyoruz kendisiyle.
2018 yılında Bordeaux'un kendisi için Gent kulübüne 8 buçuk milyon avro bonservis ödediği futbolcu.
Bu tarz ilgileneceğimiz 20 tane oyuncu haberi çıkacak hazır olun şimdiden ama son gün saçma sapan birini getirteceğiz eminim buna.
Muhtemelen kiralık olarak kadroya katacağımız yönünde haberler çıkan kanat oyuncusu. Top kontrolü üst seviye, çalım yeteneğini kapalı savunmalara karşı da kullanabilen bir oyuncu. Son sezonu biraz formsuzdu ancak garry'den 2-3 gömlek üstün.
Trt spor'A göre girişimlere başladığımız Girondins Bordeaux forması giyen Nijerialı 22 yaşındaki sağ ve sol kanatta oynayabilen bu sezon ligde 20 maçta 1 gol 1 asisti olan futbolcu
"Fenerbahçe Samuel Kalu’yu satın alma opsiyonuyla birlikte bedelsiz kiralamak istiyor. Bu talep iletildi. Kalu, Bordeaux’tan ayrılmak istediğini yönetime iletti. Menajeri Bordeaux ile görüşmelere başladı."
@yagosabuncuoglu