şike konusunda kendisinden başka herkesi suçlu gören malum camianın konusunu hiç açmadığı mevzu.

kupada bjk, ligde de gs ile mücadele eden tek takım fenerbahçe idi. çifte kupa kazanmaya yaklaştığımız sezon bu iki camianın başkanı yıldırım demiören ve ikinci başkanı adnan polat biraraya geliyor.

kaynak

sonra ne mi oluyor ?

sezon sonu aynen böyle oluyor.

üst üste 2 sene şampiyon olan ve o sezon da şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan daum'lu fenerbahçe'nin 3. şampiyonluk için oynadığı sezondur o. o meşhur denizlispor maçının olduğu sezon bu. hani futbol oynatılmamak için tribünlerin organize edildiği, selçuk dereli isimli bir başka ismin maçı yönettiği 5 dakikada bir oyunun konfetilerle kesildiği, dönemin denizlispor başkanının eğer küme düşersek her şeyi açıklayacağım dediği fakat bir savcının gel bakalım kardeş ne diyorsun diyemediği sezon.

hangi sezon, kupa finalinde rakibine çift tekmeyle giren okan buruk'un, hakem bülent demirlek tarafından faule maruz kaldığını iddia ettiği ve o faulle gol yediğimiz sezon. orta sahada topa sahip olan tuncay şanlı'nın tümer tarafından ittirilip, devamında gol yediğimiz sezon. aurelio'nun uzatmalarda kırmızı kartla atıldığı ardından 3. golü yiyerek kupayı kaybettiğimiz sezon.


şimdi bu iki " şerefli " gruba bunu söylediğimizde devekuşu gibi kafalarını kuma gömüyorlar ama götleri meydanda farkında değiller.

asıl sıkıntı olan ne biliyor musunuz sevgili renkdaşlar, fenerbahçe olarak bunların önüne geçememiz. yıl 2006'da böyle, yıl 2020 olacak değişen bir şey yok. ama sorsanız hakemler vs hep bizim lehimize. bizim en büyük eksikliğimiz bu lobicilik ve ingilizlerde olan masa başında iş bitirme becerisi.
A haberin ve a sporun ali koç hakkin da yaptığı haberler, zorlu tiyatrosu, alenen bariz şekilde penaltılarımızın çalınmaması bize çalinanlarin tekrarlanması, niyet okuyarak vedatın pfdk ya sevkedilmesi. O günlerden bugüne hiç birşey değişmedi fenerbahçe düşmanlığı halen daha devam ediyor ve fenerbahçe halen daha ağır bir şekilde biçiliyor. Bu durumda avantajlı çıkan her zamanki gibi gs oluyor tıpkı o günlerdeki gibi, 3 temmuzdaki gibi, bu seneki gibi


Biz hala aykut ersun aziz diye birbirimizi yemeye devam edelim.Daha çok görürüz teşvik primleri,himmetler dualar, papermoon zirveleri, fetö kumpasları, rize de olmayan penaltılar haksız kırmızıları . Biz böyle oldukça hep bu sürecek.