Futbolcu

Uyruk: Türkiye
Fenerbahçe’de oynarkende sevmediğim, Roma’ya gittiğinde dahi kendini bir gram geliştiremeyen futbolcu.

Son zamanlarda Fatih Terim’e yanlama çabaları aşırı mide bulandırıcı bir hal almaya başlamıştır.
bu sezon galatasaray-alanyaspor maçını izlerken 2. yarı oyuna girdi. hani form geçicidir klas kalıcı derler ya, cidden ete kemiğe bürünmüş hali. çalımları falan güzeldi ama devamını getiremiyordu çünkü çalışmamış. fizik desen yok. kendini gram geliştirmemiş.

eğer geliştirseydin kendini, belki de dünyanın sayılı futbolcularından olacaktın. sen seçtin yolunu salih. sen bitirdin kendini.

tanım: bir dönem fenerbahçe forması giymiş futbolcu.
5 sene önce de ''bir cacık olmaz bundan'' demiştim ve haklı da çıktım yetenekli ama iş ahlakı 0. ahlak olmayınca da bakmışsın dün roma dayken, bugün kendine zor takım bulmaktasın. yine de çalışıp orta halli bir kulube gitmek için çok geç degil...
Zamanında İtalyada karşılaşmış Fenerbahçe-Shaktar maçını beraber izlemiştik. Yiyin için kardeşim hepsi benden demişti hesabı ödemeden gitmişti. Delikanlı futbolcu
çok yetenekli ama çalışmamış, kendini gerek oynayış bakımından gerek fiziksel bakımından hiç geliştirememiş futbolcu. hem milli takımın hem de fenerbahçe'nin bir yıldızı olabilirdin salih. roma'ya kiralık gittin. orada kendini kanıtlayamadın. merih nasıl kanıtladıysa kendini juventus'ta, senin de kanıtlaman lazımdı. sen kolay olan yolu seçtin.

kendisinden 5 milyon euro kazandık. biz zararlı çıkmadık ama sen zararlı çıktın. bu yolu sen seçtin. yolun açık olsun diyelim.