(bkz: 18 haziran 2020 alanyaspor antalyaspor maçı) nda ilk 11 sahaya çıkan sol bek.
Muhteşem Caner erkin'i keserek 11'de sahaya çıkan bu genç futbolcu oldukça olumlu işler yaptı. Savunmada arkasına adam kaçırdı, Sinan gümüş'ün iyi oynadı görünmesinin sebebi bu fakat hücumda da oldukça olgun oynadı. Beğendim ben bu performansını. Kalan maçlarda bir iki asist falan sıkıştırırsa gelecek sezon rotasyona girer gibi Beşiktaş'ta.
Hücumcu bir bek. Gerektiği zaman hızlanabiliyor. Fakat orta açmasını öğrenmesi gerekiyor en yakın zamanda.
Tekniğini çabukluğunu beğendim. gelişimine devam ederse iyi bir bek olacak, umarım milli takımımızın şu mevkiside sıkıntıdan kurtulur artık.
Yıllardır hasan ali'ye çok iyi sol bek, milli takımın sol beki sonuçta diyenler bu çocuk gelişimini tamamlayınca sol bek ne görecekler.
konyaspor maçı(*) performansı:
asist: 1
topla buluşma: 85
pas isabeti: yüzde 98
ikili mücadele: 5/7
(opta)
-----------------

potansiyelli bek. bugünkü performansını beğendim. gelişimine devam ederse yurt dışı yapar gibi görünüyor.
kesinlikle underrated kalan sol bek oyuncusu. geçen sezondan beri gösterdiği gelişim harika. umarım kendini daha da geliştirir ve milli takımımızın as sol beki olur.
Savunmada çok savruk ve hata yapmaya çok Müsait bir oyuncu. Gelişimi elbette iyi, tecrübesi de henüz fazla yok ama üzerine oynayan bir takım rahatlıkla demoralize eder ve oyun dışına çıkartır. Dün bunu maç başında pelkas ile bir nebze yaptık ama sonra nedense sağ kanadı unuttuk.
türkiye a milli futbol takımı ile Avrupa şampiyonasına gidecek. Lig tecrübesi bile yetersiz olan birisi olarak önündeki as sol bek umut meraş iken kadroya alınması büyük hata.

Zira umut sakatlanıp çıkarsa ya da kart görürse yerine girdiğinde Gine hazırlık maçında gördük olacakları.

Ozan t ya da mert müldür sol beke geçerse o halde neden kadroya alındı.

Torpilin biri bin para.
Sezon başında gönderilecek denilen, yerine umut meraş gibi bir isim getirilen oyuncu.

Iki maçtır gol falan atıyor. Bizim Caner'in iki sezonda attığı o kadardı.