" Ronaldo'nun veya messi'nin hiç savunma çalıştığını gördünüz mü? Bana sorarsanız ben de sevmiyorum ama hiç bir antrenörüm çalışkan olmadığımı söyleyemez."

Sözlerinin sahibi futbolcu. Messi ve Ronaldo'nun sezon başına 50-60 gol katkısı yapması dışında bir sorun yok.
Şimdiye kadar süper lig'de izlemekten en çok keyif aldığım rakip futbolcu. Gelmiş gecmiş en büyük futbol trollü.

bu herifi izlemek gerçekten mükemmeldi. Herif adeta diğer 21 oyuncu ile dalga geçiyor, herkesi trollüyor genel olarak ise beşiktaş'a da faydalı olmuyordu(*). keşke daha uzun yıllar ligimizde mücadele etseydi.
2000'lerin başında Portekiz futbolu için gelecek vadeden iki genç futbolcu vardı; Cristiano Ronaldo ve ricardo Quaresma.bu ikili arasında portekizliler Quaresma'nın çok daha iyi olduğunu ve gelecekte daha büyük bir yıldız olacağını düşünüyorlardı zira birçok özelliği daha baskın çıkıyordu.ancak azim ve çalışkanlığın ne kadar önemli olduğunu gösterircesine Ronaldo, zaman geçtikçe daha iyi bir futbolcu haline geldi.Manchester United'a karşı oynadığı bir maçta yıldızı parladıktan sonra alex Ferguson kendisini takımına getirip eğitti.Ronaldo her zaman gelişmek için canını dişine takarken Quaresma ise Ronaldinho gibi bir kafa yapısına sahipti ve dolayısıyla akıbeti de Ronaldinho'dan farklı olmayacaktı.