rambo okan gerçek anlamda fenerbahçe'nin öz evladıdır. bu adamın annesinin adı gerçekten fenerbahçe, babasının adı da uche'dir. bu adamı sadece fenerbahçe ile alakalı yerlerde ve zamanlarda görebilirsiniz, eğer öyle bir zaman değilse bile bir anda o an fenerbahçe ile alakalı oluverir. bu konuda ilerleyen günlerde ispatlarımla beraber bu başlığa uzun bir entry girmeyi düşünüyorum.
bunun haricinde rambo abimiz bizi ne kadar güldürse ve sempatik gelse de yazarlarımıza sevgililerini maça götürdüklerinde dikkatli olmalarını tavsiye ederim, zira kendileri rambo abimizi çavuşu tokatlarken bu duruma gülmeyebilir, bütün o güzelim ortamdan dahi soğuyabilirler (*)
Bugün a spor kanalına yaptığı hareket gündem oldu. Daha önce de bu tarz olayları olan birisi. A spor kanalına yaptığı hareket doğru değil evet ama A spor kanalının Fenerbahçe ile ilgili röportaj bile yapmasına karşıyım. Fenerbahçe'yi sevmediklerini açıkça dile getiremeseler de hissettiriyorlar. A Spor kanalına denk geldiği yerde tepki veriyordu Fenerbahçe taraftarı, doğru olan da bu.

Hareketi doğru olmayabilir ama A Spor kanalının Fenerbahçe ile ilgili haber yapması ne kadar doğru?