Bal da yapmayan, arı da olmayan oyuncu. Hem gö.. s...sin, hem ayranım dökülsün tipi oyuncu.
Yetenekli oyuncu. Eskiden beri bileklerini beğenirim ama skora katkı yapamaz. eğer türkiye'de onu da istikrarlı yapmaya başlarsa aradığımız sağ kanat kendisidir.
Sağ kanat dediğin böyle olur. Menemenci bjk bile getirmiş kiralamış bir şekilde premier ligden. Biz gidip getiremiyoruz böyle oyuncu kanser oluyoruz sonra.

Adamın bilekleri hiç fena değil, oyun zekası da iyi her zaman skora katkı yapmasa da oyuna katkı yapıyor bizim maçta gördük.
18 transfer yapmamıza rağmen kendisi gibi oyunu tutacak, takımı rahatlatıp ekstra oyun kurucu görevi yapacak bir kenar oyuncusu bulamadık. Aslında o iş için perotti'yi getirdik ama sakatlık sorunları izin vermiyor. Beşiktaş için iyi transfer.
Şu ana kadar bjkde iyi performans veren kanat oyun kurucu. Akıllı oynuyor, maç da kaçırmıyor.
süper lig ekiplerinden beşiktaş'ta forma giyen futbolcu.

biz mi şanssızız, rakiplerimiz mi şanslı anlayamıyorum gerçekten. biz son dönemlerde aynı mevkiye ghezzal'dan hem istatistik olarak hem de kariyer olarak çok daha iyi isimler getirmemize rağmen hiçbirinden verim alamadık, adamlar bir kere getirdiler hemen tuttu. ilginç...
Bas bas bağırdım keşke bize gelseydi bu adam diye. Tekniği ve soğukkanlılığı baya iyi.

Soluna çekip kestiği tüm toplar gol oluyor nerdeyse buna bir çözüm bulmazsa anadolu takımları beşiktaş bu golden daha çok atar.

Çıldırıcam şimdi yine yaptı asisti.