Yetenekli oyuncu. Eskiden beri bileklerini beğenirim ama skora katkı yapamaz. eğer türkiye'de onu da istikrarlı yapmaya başlarsa aradığımız sağ kanat kendisidir.
Sağ kanat dediğin böyle olur. Menemenci bjk bile getirmiş kiralamış bir şekilde premier ligden. Biz gidip getiremiyoruz böyle oyuncu kanser oluyoruz sonra.

Adamın bilekleri hiç fena değil, oyun zekası da iyi her zaman skora katkı yapmasa da oyuna katkı yapıyor bizim maçta gördük.
18 transfer yapmamıza rağmen kendisi gibi oyunu tutacak, takımı rahatlatıp ekstra oyun kurucu görevi yapacak bir kenar oyuncusu bulamadık. Aslında o iş için perotti'yi getirdik ama sakatlık sorunları izin vermiyor. Beşiktaş için iyi transfer.
Bas bas bağırdım keşke bize gelseydi bu adam diye. Tekniği ve soğukkanlılığı baya iyi.

Soluna çekip kestiği tüm toplar gol oluyor nerdeyse buna bir çözüm bulmazsa anadolu takımları beşiktaş bu golden daha çok atar.

Çıldırıcam şimdi yine yaptı asisti.
Zamanında bizdeki Stoch etkisi yapan oyuncu. Oyuncu karakteri açısından değil Stoch da sol kanatta içeriye doğru girerek şut çekerdi, bunu rakiplerin çözmesi 1 sezon almıştı. Ghezzal da aslında tek bir numara ile oynuyor ama rakipler henüz çözemedi.