Hollanda liginde tuttuğum takım. Ronaldo, romario, van nistelrooy, van bommel, cocu, robben, gerets, kezman takımda forma giymiş isimlerdir.
twitter


ulan olaya bak amk ya. sen git gs'ye bjk'ye her seferinde transfer çalımı at(*), fenerbahçe bir oyuncuyu isterse alır goygoyunu döndür. sonra elin hollandalısı gelip sana çalım atsın aq. hayır bari gs falan ataydı daha az canım yanardı. xd

şakayı bir kenara bırakacak olursak, bence transfer çalımı değil bu. yönetimimiz ve teknik ekibimiz istemedi ki zaten bu oyuncuyu. yoksa imkansız bir transfer değildi fakat artık ne sebeple istemedilerse gelmedi işte oyuncu. daha doğrusu almadık.

ha tabii ki taraftarın tutumu yüzünde çalım yemiş gibi olduk. amk ya, 500bin beğeni nedir lan bir yoruma? 10 tane hesap açıp beğenen dallamalar vardı bir de sdfasdfasf.
zahavi transferini fenerbahçe'ye gönderme yaparak paylaşmış kulüp. zahavi 6 ay sahalardan uzak kaldı bile. (*)
UEFA şampiyonlar ligi 2. Ön eleme turunda Galatasaray'ın rakibi olan takım.
En iyi iki oyuncusu yokken gs'yi silindir gibi ezen sistemli takım. Burada roger schmidt'in tabi etkisi var güzel bir takım yaratmış bunu 2.senesinde yapması özellikle çok iyi.

Ne zaman takımımız böyle hızlı ve tempolu oynayacak diye düşünüp duruyor insan, hiçbir zaman sanırım.
twitter


G*latasaray'a sosyal medyadan geçirmişler. Geçen seneki elemelerde de rangers sosyal medyadan geçirmişti. Her yaz yüzümüzü güldürüyorlar (*).