1982, üsküp doğumlu eski basketbol oyuncumuz. Uzun forvet ve pivot mevkilerinde oynamıştır. 2015-2017 yılları arasında takımımızın formasını terletmiştir . Özellikle Euroleague şampiyonu olduğumuz 2016-2017 sezonunda iyi bir performans göstermiştir. Ayrıca nba 'de atlanta hawks tecrübesi de vardır reyizin. Son olarak, aktif basketbol kariyerini noktalamış ve ardından kuzey makedonya basketbol federasyonu başkanı seçilmiştir. Aktif olarak görevine devam etmektedir.
Kavgaya çağrılacak ilk isim.
Cidden benchte otururken bir kavga çıksaydı ilk pero reis çıkıp " olay mı var beyler " kişidir. Zaten Madrid'deki finali kaybetme sebebimiz pero gibi birisinin o gün benchte olmamasıydı. Yeri geldiğinde rakibi verecek, sert faul ile gözdağı verecek en az 1 kişi olmalı takımda.
Büdüt: otomatik düzeltme yazım hatası.
Basketbol takımında en çok eksikliğini hissettiğimiz oyuncu tipi ama yetenek olarak değil, oyun karakteri olarak. Adamın kolunun içinde fenerbahçe amblemi dövmesi var.

Takımın abisi konumda tüm takımı koruyan,sahiplenen kavga gerekirse de kavganın alasını eden t*şşaklı bir oyuncudur. Dün kavga pozisyonunda gördüm kimse oralı bile olmadı bu beni iyi oynayamamaktan daha çok irrite etti, gidin bu adam gibi birini bulun lütfen ben maç içinde korkup sinen takım istemiyorum.