Fenerbahçe
Futbolcu
23.04.1995    Türkiye    1,82
Orta saha   
Fenerbahçe futbol takımının altay bayındır ile beraber en iyi futbolcusudur. Kendisini beğenmeyenler ile ilişkiyi kesin. Muhtemelen ozan'la kişisel olarak alıp veremediği vardır.
son mabad yakıcı. yanlış anlaşılmasın, kendisini eleştirenlere lafım yok fakat kendisini fb futbol takımının tek problemi gibi gören ve takımdan gitmesini isteyen provokatörleri her seferinde yakmayı başarıyor. ozan harici fb konularında asla da böyle "mabad yakıcı" gibi konusmam fakat provokatörlere karşı tahammülüm yok.

bugünkü maçta sahada olmadığı için topu üçüncü bölgeye taşımakta zorlanıyoruz, oyun planımız açısından ne derece önemli olduğu umarım anlaşılmıştır.

(bkz:21 ocak 2021 sivasspor fenerbahçe maçı)
ligin geri kalan haftalarında 4 sarı karttan veya kırmızıdan kaçınarak ceza almaması gereken futbolcu.
Ozan'dan nefret etmek ve kelle almak derken kimse takımın en iyi oyuncularından birinden öyle nefret falan etmez.

Şu an transfer dönemi açık transfer olmak isteyebilir bunu bilemiyoruz (ki bu da çok normal) bu durumda önünü açmalıyız. takımda kalmak istemeyen oyuncuyu zorla tutamazsınız. Ha şu an istemezse euro 2021'den sonra gider zaten daha çok işimize gelir. Sadece ozan gitmek istiyorsa onu tutmak bize zarar verir bundan bahsettim.
Her oyuncu aradan kötü oynayabilir, önemli olan istikrar. Ben şahsen ozan'ın ikili mücadelelerden kaçtığını görmedim. Allah aşkına Bir maç ile oyuncu kellesi istemek nedir? Ozan'dan nefret edip, hatasını kollayan ne çok taraftarımız var. Ilginç.