cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ozan Tufan
Doğum: 23.04.1995 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,82  Mevki: Orta saha

ozan tufan

 • /
  12
  Stoper olarak oynamaması gereken futbolcu ama futbolun başındaki şahıslar bunu idrak edemiyor. Jailson 'un başına gelenleri yaşıyor. Bir genç stoper aynı hataları yapsa ne değişirdi acaba.
  Bu sezon attığı gollerden ve dikine yaptığı dribblinglerden güzel videolar hazırlayıp menajeri aracılığıyla kulüp bulmasını istemek gerekiyor.


  5 milyon euro'nun çerez parası olduğu İngiltere'den ya da İspanya'dan bir teklif getirirse hem kendisi hem fenerbahçe için faydalı olur.
  Adeta götü göbeği salmış gibi. Gol atmış olması fikrimi değiştirmiyor. Ozan ceza sahasına girmeye devam ederse çok daha fazla gol atacaktır. Zaten sezon boyunca 3 4 topu da direkten dönmüştür ya da kalecilerin muhteşem kurtarışlar yapmasına neden olmuştur. Fakat box to box denilen iki ceza sahası arasında çok daha iyisini vermek zorunda. İlerde çift 8 numara oynarsak çok müthiş oynamak zorunda. Tek 8 numaralı 4-2-3-1 oynarsak klasik olarak forma giyemez. Yedeğe düşer. Umarım farkına varmayı başarır.
  Sözleşme uzatmak için 2-3 ay yırtınıp uzattıktan sonra eski haline geri döneceği çok belli olan futbolcuydu kendisi.


  Keşke kurtulabilsek yazın ama kaptan falan (!) yapıldı bide hiç gideceğini düşünmüyorum.


  Edit:oh gol falan attı sonunda ama fikrim değişmedi umarım istatistiği iyi olur ve satabiliriz
  Sahada adeta kaçak dövüştü.


  Ben anlamıyorum oynamak istemiyorlarsa çıkmasınlar, para da istemesinler, otursunlar evlerinde. En azından oynamak isteyenleri izleriz, öyle de böyle de kaybediyoruz zaten. En azından sahada istekli adam görürüz.
  Zaten cezası sıfıra inmesi gerekirdi. Kasıtlı bir hareketi yokken kırmızı görüyor doğru olarak. Sorloth'un kırmızı kartı için yangın yerine çevrilen toplum bizim ozan için gördüğü kırmızı kartta mesela oluşmadı. Bu da bizim güçsüzlüğümüz zaten.


  Bir maça düşünce cezası lig maçında oynayabilecek sanırım.
  lacisozluk lacisozluk