cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ozan Tufan
Doğum: 23.04.1995 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,82  Mevki: Orta saha

ozan tufan

 • /
  12
  sözleşmesi mutlaka uzatılması gereken futbolcumuz. bence en az 4 yıl uzatılması lazım. ozan henüz 24 yaşında ve potansiyeline henüz ulaşmadı. futbolunun olgunluk döneminde 30 m euro civarında değere ulaşacağını düşünüyorum.
  ortalama üstü yeteneklerine, hücüm katkısına ve bu sene ciddi şekilde geliştirdiği defansif özelliklerine rağmen en istikrarlı olduğu bu senede bile istikrarsızdır. yer yer oyundan kaybolur. top defans ikilisinden çıkacakken top almaz kendini rakibin arkasında bırakır. tüm futbolcuların eksileri vardır muhakak ama asıl mevkisi merkez orta saha olan bir futbolcu için ozan'ın bu eksileri takımı direkt etkiliyor. yetenekli bir oyuncu daha çok topu kendine istemesi gerekiyor. özellikle de geriden çıkarken.
  fiziki olarak çok kuvvetli,ikili mücadelelerde yıkılmaz,90 dk yorulmaz,topla dikine cikabilen bir futbolcudur.eksilerine gelince;yaratıcı degildir,oyun içi istikrarı yoktur,örneğin; 15 dk premier lig ortasahasi seyrettirir,sonra ard arda 2-3 basit hata yapar veya bir süre ortaliktan kaybolur.
  Uygun bir maaşa yeni sözleşme yapilmali,bunun süresi çok uzun tutulmamalıdır.(bkz:alper potuk)
  lacisozluk lacisozluk