cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ozan Tufan
Doğum: 23.04.1995 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,82  Mevki: Orta saha

ozan tufan

 • /
  12
  röportaj vermiş futbolcu.

  *****

  Ozan Tufan, hırvatistan maçındaki pozisyonu ve bugün itibarıyla geldiği noktayı anlattı:

  -O anlık gelişen bir olaydı. Saçımın düzelttiğimin bile farkında değildim. Devre arası bana gelip söylemişlerdi o gün.. Çok üzüldüm. Ülkemiz heyecanlı. En iyisinin olmasını istiyor. Biz de bunun olmasını istiyoruz. Ama bazen hatalarımız oluyor. Buna hata diyemem. Belki orada topa yüzde yüz gitmem gerekebilirdi. Ama benim açımdan biraz uzaktı. Daha yakın bir arkadaşım vardı. O gitmemişti. Tabi olay, ihale de bana kaldı diyebilirim.

  ‘Çok çalışıyorum’

  -Yere düştüğünüzde herkes tekme atabiliyor. En önemlisi ayağa kalkabilmek. Ben ayağa kalkanlardan biriyim diye düşünüyorum. Yerimde durmayacağımın garantisini verebilirim. Çok çalışıyorum. Çok mücadele ediyorum. Bireysel hatalarım tabii ki oluyor. Hata yapmadan doğruları bulamayız.

  -Hepsi çok önemli maçlardı ama bizim son dakikada kazandığımız Arnavutluk maçı bizim için önemliydi.

  - Daha genç ve daha iyi bir ekibimiz var. Grubumuz çok iyi en azından takım arkadaşlığımız iyi. O zaman da iyiydi ama şimdi daha iyi bir sıcakkanlı ve çok iyi bir ekibimiz var. Orada elimizden geleni yapacağız. Kimlerle oynayacağız henüz bilmiyoruz ama en önemli olan grubu geçmek. Ardından önümüze bakacağız.
  kulübün henüz herhangi bir sözleşme uzatma teklifinde bulunmadığı futbolcu.

  internette dolaşan haberler asılsız.
  takım defanstan topla çıkarken topun kendisine gönderilmesini istemediği için rakibin arkasına saklanan oyuncu. aynı görüşte olan birçok yazar vardır umarım. yoksa şizofren teşhisi konması için bir doktora görünmeme gerek kalmayacak
  8 milyon euro'ya aldığımız futbolcu.

  şuan sözleşmesinin son senesinde ve fayda almaya başladığımız ilk sene diyebiliriz. bir şekilde sözleşme uzatılması gerekiyor. kamuoyunun aksine ben fenerbahçe'de kalmak istedigini ve kalacağını da düşünüyorum. tabi takımın formu da bunda etkili olacak.
  lacisozluk lacisozluk