cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ozan Tufan
Doğum: 23.04.1995 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,82  Mevki: Orta saha

ozan tufan

 • /
  12
  Macin en basinda santra sonrasi topu alir almaz 2 3 calim atarak ve yikilmayarak kaleciyle karsi karsiya kalan oyuncu. Nasilda övuluyordu halbuki ilk 10 dakikada, ah bee topu birde kaleye soksaydi varya off vb. Gibi yorumlar kayniyordu heryerde.

  Daha sonra ters ayagiyla istemeyerek rakibin bilegine basip gordugu kirmizi sonrasi gene eskisi gibi yerin dibine sokulmaya baslandi. Burada derdim ozan'i övmek ya da elestirmek degil, ben boyle bir taraftar profiline sahip oldugumuz icin uzuluyorum. Acilen bu zihniyeti degistirmek lazim, bu birden olmayacak biliyorum ama uzun suren basarisizlik sonrasi sacma sapan celiski iceren yorumlar beni futboldan sogutuyor. Insanlar bi dedigini 10 dakika sonra tam tersine cevirmeyecek olgunluga sahip olmali...


  Bu tarz sık sık fikir degisikligi iceren ani parlamalar yillardir her konuda taraftarin ve camianin bolunmesine de sebep oluyor. Bu da kulube zarar veriyor.
  Artık maçın bazı bölümlerinde dribbling atıp ön plana çıkmaktansa enerjisini genele yayarak daha oturaklı bir futbol oynamasını istediğim orta saha oyuncusu.
  bence fenerbahçeyi tercih ederek çok yanlış bir tercihte bulunmuştur. çıkış yaptığı dönemlerde Avrupa'nın orta seviye kulüplerinden birine gitmiş olsaydı (bkz: çağlar söyüncü ) şuan çok farklı bir ozan tufan'dan bahsediyo olabilirdik nitekim potansiyeli bunu gösteriyor.
  Zaten cezası sıfıra inmesi gerekirdi. Kasıtlı bir hareketi yokken kırmızı görüyor doğru olarak. Sorloth'un kırmızı kartı için yangın yerine çevrilen toplum bizim ozan için gördüğü kırmızı kartta mesela oluşmadı. Bu da bizim güçsüzlüğümüz zaten.


  Bir maça düşünce cezası lig maçında oynayabilecek sanırım.
  Sahada adeta kaçak dövüştü.


  Ben anlamıyorum oynamak istemiyorlarsa çıkmasınlar, para da istemesinler, otursunlar evlerinde. En azından oynamak isteyenleri izleriz, öyle de böyle de kaybediyoruz zaten. En azından sahada istekli adam görürüz.
  Sözleşme uzatmak için 2-3 ay yırtınıp uzattıktan sonra eski haline geri döneceği çok belli olan futbolcuydu kendisi.


  Keşke kurtulabilsek yazın ama kaptan falan (!) yapıldı bide hiç gideceğini düşünmüyorum.


  Edit:oh gol falan attı sonunda ama fikrim değişmedi umarım istatistiği iyi olur ve satabiliriz
  lacisozluk lacisozluk