Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir 2019 futbol yönetimi simülasyon video oyunudur.

steam üzerinden satışa çıkmıştır.

uykusuz gecelere tekrardan selam olsun.
Visual Concepts tarafından geliştirilen ve Ulusal Basketbol Birliği'ne dayanan 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol simülasyon video oyunudur.

steam üzerinden black friday olaylarında 219 TL'ye düşmüştür.

not: bazı bölgelerde 249 TL olarak aktif fiyatı var.
Fenerbahçe ile yol almaya çalıştığım zor da olsa ilerlediğim oyun. Maaş bütçesi aşırı kısıtlı transfer bütçesi de eh bir de bunun yanına bizim takımın biraz kötü olması eklenince tabiki kanser olmamak elde değil. Ancak takımın geleceği hayli parlak duruyor Ömer Faruk Beyaz, Allahyar, Altay ve Berke Özer bende 4 tam yıldız potansiyel ile çıktı bunların yanına Naci Ünüvar ve Ankaragücü'nün 16 lık genç delikanlısı Berke'yi de ekledim ikinci sene için umudum var açıkçası. İkinci sene için şimdiden Pedro Chirivella, Herbie Kane, Sergiy Bolbat, Zlatan Sehovic, Strahinja Pavlovic, Nathan gibi gençleri aldım ve nasıl oldu anlamadım ama Thilo Kehrer bana gelmeyi kabul etti ama kulübü adamın üzerine yaptım ? şimdi heyecanla ilk yılın bitmesini ve ikinci yılın başlamasını bekliyorum ama ilk yılı ne zaman bitirecegim bilemiyorum. Biz öğretmenler çok yoğun çalışıyoruz çok
mobil versiyonu 60 lira olan oyun.

satın alan yazarlar yeşillendirsin bi zahmet, parasının hakkını veriyorsa almayı düşünüyorum.

Edit : @kalbiburukcocuk bilgilendirdi. İndirimde olunca ancak alabilirim.